VASTU

ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସଫଳତାର ପ୍ରଥମ ପାହାଚ ! ଅଫିସରେ ଥିବା ବେଳେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଲାଗୁଛି କି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ଦକ୍ଷତା ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ । ତେବେ ଆପଣ କୌଣସି ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣ ଏହାକୁ ବଢାଇ ପାରିବେ । କୌଣସି ପ୍ରକାର ଚାକିରିରେ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ବା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ନିହାତି ଜରୁରୀ । ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଯେକୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ ।

ଜାଣନ୍ତୁ କିଛି ଟିପ୍ସ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ;

-ଚାକିରିରେ ନିଜର ଶତପ୍ରତିଶତ ଦିଅନ୍ତୁ :ଚାକିରି ଯାହାହେଉନା କାହିଁକି ଯଦି ଆପଣ ପୁରା ମନଲଗାଇ କାର୍ୟ୍ୟ କରିବେ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚୟ ମିଳିବ । କୌଣସି ପ୍ରକାର ଚାକିରି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଶତ-ପ୍ରତିଶତ ଚେଷ୍ଟା ଆଶା କରିଥାଏ । ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଶକ୍ତି ଓ ଚେଷ୍ଟା ଆପଣଙ୍କ ବାସ୍ତବିକ କାର୍ୟ୍ୟ କରିବାର ଶୈଳୀକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ।

-ନକରାତ୍ମକ ମାହୋଲରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ :ଆମ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆମ କାର୍ୟ୍ୟଶୈଳୀ ଉପରେ ପରିବେଷ୍ଟିତ । ଯଦି ଆପଣ ନକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ଧାରା ରଖିବେ, ତେବେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ୟ୍ୟରେ ନିଶ୍ଚୟ ରୂପେ ପଡିବ । ସେଥିପାଇଁ ପାରୁପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ନକରାତ୍ମକ ମାହୋଲରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

-ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲପାଆନ୍ତୁ:ଚାକିରିକୁ ନେଇ ସର୍ବଦା ଏକ୍ସସାଇମେଣ୍ଟ ରୁହନ୍ତୁ । କାରଣ କାର୍ୟ୍ୟରେ ମନ ନଥିଲେ କୌଣସି କାର୍ୟ୍ୟ ଠିକ ଭାବେ ହୋଇନଥାଏ । କାର୍ୟ୍ୟରେ ମନ ଲଗାଇ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବେ ।

-ବଦଳିକୁ ଡରନ୍ତୁ ନାହିଁ :କାର୍ୟ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବଦଳି ନିହାତି ଜରୁରୀ । ଆପଣ କାର୍ୟ୍ୟ କରିବା ଶୈଳୀ ବା ଅଫିସ୍ ବଦଳିକୁ ନେଇ ଡରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣ ଏପରି ସ୍ଥିତି କଣ ଭଲ କରିପାରିବେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ । ତାଉପରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରନ୍ତୁ ।

ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସଫଳତାର ପ୍ରଥମ ପାହାଚ ! ଅଫିସରେ ଥିବା ବେଳେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ in office

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଘରର କେଉଁ ଦିଗରେ ଘଣ୍ଟା ଲଗାଇବେ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ନଚେତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ଋଣି

Krishna Kumar Manoj

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ କିପରି ପଡିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ରଖିବା ଭଲ ଜାଣନ୍ତୁ?

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More