• Home
  • News
  • ଦୀର୍ଘ ୬ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ପାଇପ୍ ଲାଇନରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ପ୍ରାଣକୃଷ୍ଣ !
News

ଦୀର୍ଘ ୬ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ପାଇପ୍ ଲାଇନରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ପ୍ରାଣକୃଷ୍ଣ !

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଆଗଲା କଟକ ବଡ଼ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନା

ଦୀର୍ଘ ୬ ଘଣ୍ଟାର ଜୀବନମରଣ ସଂଘର୍ଷ ପରେ କଟକ ଜିଲା ବିଡାନାସୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁଳସୀପୁର ପୋଲିସ କଲୋନୀ ପମ୍ପ୍‌ ହାଉସ ପାଇପରେ ଫସି ରହିଥିବା ପ୍ରାଣକୃଷ୍ଣ ମୁଦୁଲି ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼୍ରାଫ ଓ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ୬ ଘଣ୍ଟାର ନନଷ୍ଟପ ଅପରେସନ ପରେ ପ୍ରାଣକୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ପାଇପ୍ ଲାଇନ ଭିତରକୁ ଦଉଡ଼ି ପକାଇ ପ୍ରାଣକୃ୍ଷ୍ଣଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଅଣାଯାଇଛି ।

ପ୍ରକାଶ ଯେ, କଟକରେ ନାଳି ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ବୃଦ୍ଧ ଦେଉଳସାହି ଅଞ୍ଚଳର ଶ୍ରମିକ ପ୍ରାଣକୃଷ୍ଣ ମୁଦୁଲିଙ୍କ କଥା । ଯିଏ ଆଜି ସକାଳେ ନାଳି ସେଫେଇ ବେଳେ ଅଣଓସାରିଆ ପାଣି ପାଇପ୍‌ ଭିତରେ ଫଶି ଯାଇଥିଲେ । କଂକ୍ରିଟ କାଟି ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଅଗ୍ନିଶମ ଓ ଓଡ୍ରାଫ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପ୍ରାୟ ୬ ଘଣ୍ଟା ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛନ୍ତି ପ୍ରାଣକୃଷ୍ଣ ।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପ୍ରାଣକୃଷ୍ଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଦୁଇ ଜଣ ଡାକ୍ତର ଉପସ୍ଥିିତ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରାଣକୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ତାଙ୍କୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ କଟକ ବଡ଼ ମେଡ଼ିକାଲକୁ ନିଆଯାଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସମେତ ସିଏମସି କମିଶନର ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଶ୍ରମିକ ଜଣକ ପାଇପ ଭିତରେ କେମିତି ଫସିଲେ ତାହା ଜଣାପଡ଼ିନଥିବା ବେଳେ ପାଇପ ସଫା କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ଫସିଯାଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ।

ଦୀର୍ଘ ୬ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ପାଇପ୍ ଲାଇନରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ପ୍ରାଣକୃଷ୍ଣ ! pranakrusna

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିବାହ ପାଇଁ ଝିଅ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସଲମାନ୍ ଖାନ,ଜାଣନ୍ତୁ ଭାଇଜାନଙ୍କୁ କେମିତିକା ଝିଅ ପସନ୍ଦ !

Related posts

ଭାରତୀୟ ଜୀବନ ବୀମା ନିଗମ(ଏଲଆଇସି)ଦ୍ୱାରା କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୀମା ଯୋଜନା

Krishna Kumar Manoj

ବାସୁଦେବପୁରରେ ଓଲଟିଲା ବସ୍‌, ୧୫ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ

Krishna Kumar Manoj

ମଝି ଆକାଶରେ ଦୁଇ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ମୁହାଁମୁହିଁ : ଅଳ୍ପକେ ବଞ୍ଚିଲେ ୧୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଯାତ୍ରୀ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More