VASTU

ଏମିତି ଏକ ଶୁଭ କର୍ମ ରହିଛି , ଯାହାକୁ ବିନା ସ୍ନାନରେ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବେ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

ଯେଉଁମାନଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଗ୍ରହଦୋଷ ରହିଛି , ସେମାନଙ୍କୁ ଦେବୀ ଦେବତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳେ ନାହିଁ । ଫଳରେ ସେମାନେ ଯେଉଁ କାମରେ ହାତ ଦିଅନ୍ତି ତାହା ଅସଫଳ ହୋଇଥାଏ । ଭାଗ୍ୟରେ ଭଲ କିଛି ନଥିଲେ ଘରେ ସବୁ ବେଳେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦିଏ । କୁଣ୍ଡଳୀର ଗ୍ରହଦୋଷ ଏବଂ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ନିବାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷ୍କମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପୂଜାପାଠର କରିବାକୁ କହିଥାନ୍ତି । ହେଲେ ଏମିତି ଏକ ଶୁଭ କର୍ମ ରହିଛି , ଯାହାକୁ ବିନା ସ୍ନାନରେ କରାଯାଇପାରିବ । ଯାହାକୁ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ଉଭୟ କରିପାରିବେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବିନା ସ୍ନାନରେ କେଉଁ ଶୁଭ କର୍ମ କରିପାରିବା-

  • ଶେଯରୁ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ଶର୍ଯ୍ୟାରେ ବସି ରହି  କରାଗ୍ରେ ବସତେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଃ କର ମଧ୍ୟେ ସରସ୍ୱତୀ କରମୂଳେ ତୁ ଗୋବିନ୍ଦଃ ପ୍ରଭାତେ କରଦର୍ଶନମ୍ ।ଏହି ମନ୍ତ୍ରଟି ଜପିପାରିବେ।
  • ଶାସ୍ତ୍ରାନୁସାରେ କୁହାଯାଇଛି , ବ୍ୟକ୍ତି ମନ୍ତ୍ର ଜପିବା ପରେ ଶର୍ଯ୍ୟା ଛାଡିଦେବା ଉଚିତ୍ । ନ ହେଲେ ଦେବାଦେବୀ ଓ ନବଗ୍ରହମାନେ ରୁଷ୍ଟ ହୋଇଥାଆନ୍ତି ।
  • ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରକୁ ନିଦ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ସ୍ନାନ ନ କରି ମନ୍ତ୍ର ଜପି ପାରିବେ । ତାହା ହେଲା – ବ୍ରହ୍ମା ମୁରାରୀ ତ୍ରପୁରାନ୍ତକାରୀ ଭାନୁଃ ଶଶି ଭୂମିସତୋ ବୁଧଶ୍ଚ । ଗୁରୁଶ୍ଚ ଶୁକ୍ରଃ ଶନି ରାହୁକେତୁବଃ କୁର୍ବନ୍ତୁ ସର୍ବେ ମମସୁପ୍ରଭାତମ୍ । ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ଦେବାଦେବୀ ଓ ନବଗ୍ରହଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ମିଳିଥାଏ।

ପଢନ୍ତୁ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

Related posts

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଲୁଣର ବ୍ୟବହାର ଦ୍ଵାରା କେମିତି ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ

ENO Beuro

ରାତିରେ ଅଇଁଠା ବାସନ ନ ଧୋଇ ରଖୁଛନ୍ତି କି? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପରିଣାମ

ENO Beuro

କେଉଁ ରଙ୍ଗର ଗଣେଶ ମୂର୍ତି ପୂଜା କଲେ ଶୁଭ ମିଳିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ?

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment