VASTU

ଏମିତି ଏକ ଶୁଭ କର୍ମ ରହିଛି , ଯାହାକୁ ବିନା ସ୍ନାନରେ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବେ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

ଯେଉଁମାନଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଗ୍ରହଦୋଷ ରହିଛି , ସେମାନଙ୍କୁ ଦେବୀ ଦେବତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳେ ନାହିଁ । ଫଳରେ ସେମାନେ ଯେଉଁ କାମରେ ହାତ ଦିଅନ୍ତି ତାହା ଅସଫଳ ହୋଇଥାଏ । ଭାଗ୍ୟରେ ଭଲ କିଛି ନଥିଲେ ଘରେ ସବୁ ବେଳେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦିଏ । କୁଣ୍ଡଳୀର ଗ୍ରହଦୋଷ ଏବଂ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ନିବାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷ୍କମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପୂଜାପାଠର କରିବାକୁ କହିଥାନ୍ତି । ହେଲେ ଏମିତି ଏକ ଶୁଭ କର୍ମ ରହିଛି , ଯାହାକୁ ବିନା ସ୍ନାନରେ କରାଯାଇପାରିବ । ଯାହାକୁ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ଉଭୟ କରିପାରିବେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବିନା ସ୍ନାନରେ କେଉଁ ଶୁଭ କର୍ମ କରିପାରିବା-

  • ଶେଯରୁ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ଶର୍ଯ୍ୟାରେ ବସି ରହି  କରାଗ୍ରେ ବସତେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଃ କର ମଧ୍ୟେ ସରସ୍ୱତୀ କରମୂଳେ ତୁ ଗୋବିନ୍ଦଃ ପ୍ରଭାତେ କରଦର୍ଶନମ୍ ।ଏହି ମନ୍ତ୍ରଟି ଜପିପାରିବେ।
  • ଶାସ୍ତ୍ରାନୁସାରେ କୁହାଯାଇଛି , ବ୍ୟକ୍ତି ମନ୍ତ୍ର ଜପିବା ପରେ ଶର୍ଯ୍ୟା ଛାଡିଦେବା ଉଚିତ୍ । ନ ହେଲେ ଦେବାଦେବୀ ଓ ନବଗ୍ରହମାନେ ରୁଷ୍ଟ ହୋଇଥାଆନ୍ତି ।
  • ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରକୁ ନିଦ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ସ୍ନାନ ନ କରି ମନ୍ତ୍ର ଜପି ପାରିବେ । ତାହା ହେଲା – ବ୍ରହ୍ମା ମୁରାରୀ ତ୍ରପୁରାନ୍ତକାରୀ ଭାନୁଃ ଶଶି ଭୂମିସତୋ ବୁଧଶ୍ଚ । ଗୁରୁଶ୍ଚ ଶୁକ୍ରଃ ଶନି ରାହୁକେତୁବଃ କୁର୍ବନ୍ତୁ ସର୍ବେ ମମସୁପ୍ରଭାତମ୍ । ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ଦେବାଦେବୀ ଓ ନବଗ୍ରହଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ମିଳିଥାଏ।

ଏମିତି ଏକ ଶୁଭ କର୍ମ ରହିଛି , ଯାହାକୁ ବିନା ସ୍ନାନରେ  ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବେ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ women

ପଢନ୍ତୁ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର କେଉଁ ଦିଗରେ ଲାଫିଙ୍ଗ ବୁଦ୍ଧ ରଖିଲେ କ’ଣ ଲାଭ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଶିବ ପୂଜାରେ ବେଲ ପତ୍ର କଣ ପାଁଇ ଅର୍ପଣ କରାଯାଇଥାଏ? ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବେଲ ପତ୍ରର ମହତ୍ୱ ସମ୍ପର୍କରେ !

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ କେଉଁ ରଙ୍ଗର ପରଦା ଲଗାଇଲେ କ’ଣ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More