Entertainment

୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ‘ପ୍ରେମୀ ନଂ ୧’ ପୁଣି ଫେରିଛି ରୂପେଲି ପରଦାକୁ

ନୂଆ ରୂପରେ ପ୍ରେମୀ ନଂ ୧

ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭିଜ୍‌ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା ଆଜିକାର ଓଡିଆ ସିନେ ଜଗତର ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟକ ଅନୁଭବଙ୍କୁ । ସେ ଆଇ ଲଭ୍‌ ୟୁ ସିନେମାରୁ କାବୁଲା ବାରବୁଲା ଯାଏଁ ବେଶ କେତୋଟି ସିନେମାରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଅନୁଭବଙ୍କର ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ସିନେମା ହେଲା ପ୍ରେମୀ ନଂ ୧ । ନୂଆ ରୂପରେ ପୁଣି ଫେରିଛି ଏହି ସିନେମା ।  ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭି ବ୍ୟାନର ତରଫରୁ ୨୦୦୫ ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ‘ପ୍ରେମୀ ନଂ ୧’ ୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ନବକଳେବର ହୋଇ ପୁଣି ଫେରିଛି ରୂପେଲି ପରଦାକୁ।

ହୋଟେଲ ଆର୍ଯ୍ୟ ପ୍ୟଲାସ ଠାରେ ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭି ବ୍ୟାନରର ପ୍ରଯୋଜକ ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ଓଲିଉଡ଼ ଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହ ଥିବା ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତିକୁ ବଖାଣି ଥିଲେ ।

ଏହାସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ମୁଭି ଆଇଲଭୟୁର ୧୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତିକୁ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଯୋଜକ ମଣ୍ଟୁ ନାୟକ, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୁଂଧାଶୁ ସାହୁ, ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସ୍ୱରୂପ ନାୟକ ସହିତ ବହୁମାନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ‘ପ୍ରେମୀ ନଂ ୧’ ପୁଣି ଫେରିଛି ରୂପେଲି ପରଦାକୁ premi no1

ପଢନ୍ତୁ;ମଝି ଆକାଶରେ ଦୁଇ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ମୁହାଁମୁହିଁ : ଅଳ୍ପକେ ବଞ୍ଚିଲେ ୧୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଯାତ୍ରୀ

Related posts

ଆଗାମୀ ସିନେମାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବରୁଣ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଦେଶୀ ଅନ୍ଦାଜ୍

Krishna Kumar Manoj

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଏହି ଯୋଡ଼ିଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଫୋଟୋ ପଛରେ ଥିବା ସତ୍ୟତା ସମ୍ପର୍କରେ

Krishna Kumar Manoj

Odia girl Chelsi Behura Entered Into Top 14 of Rising Star Reality Show

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More