Entertainment

ପାଟଣାଗଡ ପାର୍ସଲ ବୋମା ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ ବୁଲେଟ୍ ରାଜା ‘ ର ପ୍ରେସ୍ ମିଟ୍

‘ ବୁଲେଟ୍ ରାଜା ‘ ର ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ ସାଜିଛନ୍ତି ଦୁଇ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା

ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ପାଟଣାଗଡ ପାର୍ସଲ ବୋମା ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ ବୁଲେଟ୍ ରାଜା ‘ ର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଏ ଚିତ୍ରର ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ ସାଜିଛନ୍ତି ଦୁଇ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ମନୋଜ ମିଶ୍ର ଓ ହର ରଥ । ତେବେ ପ୍ରଥମ କରି ଏ ଚିତ୍ରରେ ଜଣେ ଜାତୀୟ ଓ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଖ୍ୟାତି ସମ୍ପୂର୍ଣ ନିର୍ଦେଶକ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ରାଜେଶ ଟଚ୍-ରିଭର । ଏହି ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ତେଲୁଗୁ ଚିତ୍ର ‘ ନା ବାଙ୍ଗୁରୁ ଡାଲି ‘ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଗଭୀର ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ସହ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚିତ୍ର ଭାବେ ଏକାଧିକ ପୁରସ୍କାର ପାଇ ଏକ ମାଇଲ ଖୁଣ୍ଟ ସ୍ଥାପିତ କରିଛି ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ୧୫ଟି ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ୩ଟି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପୁରସ୍କାର ଓ ୩ଟି ରାଜ୍ୟ ପୁରସ୍କାର ପାଇ ଅଛି । ‘ ୱିମ୍ବେଲଡନ କଲେଜ୍ ଅଫ୍ ଆର୍ଟ ‘ ଲଣ୍ଡନ ରୁ ନିର୍ଦେଶନା ରେ ତାଲିମ ପ୍ରାପ୍ତ ରାଜେଶ ବିବାଦୀୟ ଚିତ୍ର ‘ ଇନ୍ ଦି ନେମ୍ ଅଫ୍ ବୁଦ୍ଧ ‘ ନିର୍ମାଣ କରି ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ । ସେହିପରି ତେଲୁଗୁ ଚିତ୍ର ‘ ରକ୍ତମ ‘ ପାଇଁ ସେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଓ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ପାଇବା ଉଲେଖନିୟ ।

ଉଭୟ ତେଲୁଗୁ , ହିନ୍ଦୀ ଓ ହଲ୍ଲିଉଡ ଚିତ୍ର ରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ରାଜେଶ ମଞ୍ଚ ନାଟକ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ମଧ୍ୟ ପାରଦର୍ଶିତା ଲାଭ କରିଛନ୍ତି । ୩୫ ରୁ ଅଧିକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚିତ୍ର , ୭ ରୁ ଅଧିକ ଫିଚର ଫିଲ୍ମ ରେ ନିର୍ଦେଶନ ଦେଇଥିବା ରାଜେଶ ପ୍ରଥମ କରି ଓଡିଆ ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି । ‘ ରେଞ୍ଜ ରୟାଲ ସିନେ ଲ୍ୟାବ୍ ‘ ର ପ୍ରଯୋଜକ ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥା କଥା ଦେଲି ମଥା ଛୁଇଁ , ଯୋଗୀ ପରେ ଏହି ନୂଆ ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଚିତ୍ରଟିକୁ ନିଆରା କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି ରାଜେଶ । କେବଳ କାହାଣୀ କିମ୍ବା ସଙ୍ଗୀତ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ନୁହେଁ , ଏହାକୁ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ବୈଷେଇକ କୌଶଳ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ସୃଜନାତ୍ମକ ଚିତ୍ର ଭାବେ ଘଢି ତୋଳିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ସେ ।

ଏହି ଚିତ୍ର ରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ସଙ୍ଗୀତକାର ପ୍ରେମ୍ ଆନନ୍ଦ ସ୍ଵର ସଂଯୋଜନା କରୁଥିବା ବେଳେ ଉପଦେଷ୍ଟା ଅଛନ୍ତି ବରିଷ୍ଠ ସିନେ ସମୀକ୍ଷକ ଦିଲିପ୍ ହାଲ୍ଲି । ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟିକା ଏ ଚିତ୍ରରେ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହେବେ । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଚିତ୍ରଟିର ସୁଟ୍ଟିଙ୍ଗ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି ପ୍ରଯୋଜକ ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ତ୍ୱଚାରେ ସୁନ୍ଦରତା ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ କେଶର! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ବ୍ୟବହାର ସମ୍ପର୍କରେ

Related posts

ବଲିଉଡ ନାୟିକା ବିପାସା ଅସୁସ୍ଥ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି !

ENO Beuro

ପରଦାକୁ ଆସିଯାଇଛି ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା

ENO Beuro

ଲିକ ହେଲା ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ଝିଅର ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ

ENO Beuro

3 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More