News

ପୁରୀ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଧ୍ୟରେ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ

bus

ପୁରୀ- ଭୁବନେଶ୍ୱର ଘରୋଇ ବସ ମାଲିକ ସଂଘ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଆଜି ଏହା ଉଗ୍ରରୂପ ନେଇଛି । ଦୁଇ ସଂଘ ମଧ୍ୟରେ ସମୟ ନିର୍ଘଣ୍ଟ ବିବାଦରୁ ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ ପୁରୀ ମଧ୍ୟରେ ଘରୋଇ ବସ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରହିଛି। ଫଳରେ ଯାତ୍ରୀମାନେ ନାହିଁ ନ ଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି।

ଭୁବନେଶ୍ୱର ମାଲିକଙ୍କ କିଛି ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‍ ଅଟକ ରଖାଯାଇଥିବାବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପୁରୀ ମାଲିକଙ୍କ ବସ୍‍ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି। କେନ୍ଦ୍ରାଞ୍ଚଳ ପୁଲିସ ଆଇଜିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଗଠିତ କମିଟି ବୈଠକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ୨ଟିଯାକ ବସ୍‍ ମାଲିକ ସଂଘ ମାନୁ ନାହାନ୍ତି। ଏଥିଯୋଗୁଁ ପୁରୀରେ ପ୍ରାୟ ୬୦ଟି ବସ୍‍ ଅଟକି ରହିଛି।

bus

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,ନିୟମିତ ଭାବରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୬୫ ଟି ବସ ପୁରୀ ଯାଉଥିବାବେଳେ ପୁରୀରୁ ୭୫ଟି ବସ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ କଟକ ଯାତାୟାତ କରୁଥିବାବେଳେ ସମୟ ନିର୍ଘଂଟକୁ ନେଇ ଦୁଇ ସଂଘ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଘନୀଭୁତ ହୋଇଛି । ତେବେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ କୌଣସି ବସ ପୁରୀକୁ ଯାଉ ନଥିବାବେଳେ ଆଜି ସକାଳୁ ପୁରୀରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁଥିବା ୨ ଟି ଯାତ୍ରିବାହୀ ବସକୁ କଳ୍ପନା ଛକରୁ ପୁରୀକୁ ଫେରାଇ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ;ଗାଧୁଆଘରେ କେଉଁଠାରେ ଆଇନା ଲଗାଇଲେ କଣ ଫଳ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ?

Related posts

ପରଲୋକରେ ବିଶିଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅମୀୟ ପଟ୍ଟନାୟକ

ENO Beuro

Central Research Institute Of Yoga & Naturopathy (CRIYN) at Bhubaneswar

ENO Beuro

ପୂର୍ବ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ସ୍ମୃତି ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦବୋଧନ

ENO Beuro

Leave a Comment