ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ଘରୋଇ ବସ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘର ଧର୍ମଘଟ

ଦାବି ପୁରାଣ ନ ହେଲେ ଅନିଦ୍ଧିଷ୍ଟ କାଳ ପଯ୍ୟନ୍ତ ବସ୍‌ ବନ୍ଦ ରହିବ

ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ଘରୋଇ ବସ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘ ଧର୍ମଘଟ କରୁଛି । ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ଘରୋଇ ବସ ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ସେବା ବନ୍ଦ କରିବାର ନିଷ୍ପତି ନେଇଛି । ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ଘରୋଇ ବସ ମାଲିକ ସଂଘ  ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଥିବା ବସ ମହାସଂଘ ସମ୍ପାଦକ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୬ଟାରୁ କୌଣସି ଘରୋଇ ବସ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଗଡ଼ିବ ନାହିଁ । ଏହି ଧର୍ମଘଟରେ ସାମିଲ ହେବେ ପାଖ ପାଖି ୧୭ ହଜାର ବସ୍‌ ମାଲିକ ।

ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ବସ ଧର୍ମଘଟ ନେଇ ବୈଠକ ଡାକିଲେ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ନୃସିଂହ ଚରଣ ସାହୁ । ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୫ ଟାରେ ଏହି ଗୁରୁତ୍ୱପୂଣ୍ଣ ର୍ ବୈଠକ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଏହା ସହିତ ଦାବି ପୁରାଣ ନ ହେଲେ ଅନିଦ୍ଧିଷ୍ଟ କାଳ ପଯ୍ୟନ୍ତ ବସ୍‌ ବନ୍ଦ ରହିବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଛି ବସ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘ । କିଛି ଦିନ ତଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ ବୈଠକରେ ସଂଘ ଏପରି ନିଷ୍ପତି ନେଇଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପିଆଜ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ କେତେ ଉପଯୋଗୀ ଜାଣନ୍ତୁ

ଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ଘରୋଇ ବସ ମାଲିକ ସଂଘ  ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଥିବା ବସ ମହାସଂଘ ସମ୍ପାଦକ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି - 4.5

90%

ଏହା ସହିତ ଦାବି ପୁରାଣ ନ ହେଲେ ଅନିଦ୍ଧିଷ୍ଟ କାଳ ପଯ୍ୟନ୍ତ ବସ୍‌ ବନ୍ଦ ରହିବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଛି ବସ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘ - 4.5

89%
4.5/5

Very Good!

ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ଘରୋଇ ବସ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘର ଧର୍ମଘଟ

ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ଘରୋଇ ବସ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘ ଧର୍ମଘଟ କରୁଛି । ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ଘରୋଇ ବସ ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ସେବା ବନ୍ଦ କରିବାର ନିଷ୍ପତି ନେଇଛି । ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ଘରୋଇ ବସ ମାଲିକ ସଂଘ  ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଥିବା ବସ ମହାସଂଘ ସମ୍ପାଦକ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । 

No Votes Yet

You're not rated yet