Entertainment

ଆଜି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ

ଆଜି ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଛି । ପୁରା ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତିରେ ଏହି ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଛି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ୍ ଜୋନସଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ନିର୍ବନ୍ଧରେ ହଳଦିଆ ଓ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଡ଼୍ରେସ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ନିକ୍ ଧଳା ରଙ୍ଗର କୁର୍ତା ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ କଡ଼ା ସିକ୍ୟୁରିଟି ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହାସହ ଘରର ମେନ ଗେଟ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି।

priyanka ନିର୍ବନ୍ଧ ଆଜି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ priyanka

ନିର୍ବନ୍ଧ ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ରାତିରେ ଏକ ବଡ଼ ପାର୍ଟି ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ପାର୍ଟିରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ମାଲିକ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ, ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀ, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରଣ ଜୋହର, ଫ୍ୟାସନ ଡ଼ିଜାଇନର ମନିଷ ମଲହୋତ୍ରା , ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ପ୍ରମୁଖ ସାମିଲ ହେବେ। ଏହାସହ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଘରେ ଭଉଣୀ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ପ୍ରଡ଼୍ୟୁସର ସୃଷ୍ଟି ବହଲ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିର୍ବନ୍ଧ ଓ ତାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ମୁଦିକୁ ନେଇ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ନିକ ଆଜି ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଦେଢ କୋଟିର ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧାଇବେ । ତେବେ ଏବେଠାରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଉଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ;ପାକିସ୍ତାନ ସେନାମୁଖ୍ୟଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ବିବାଦରେ ଫସିଲେ ସିଦ୍ଧୁ

Related posts

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି କିଙ୍ଗ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଝିଅ ସୁହାନା ; ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

ENO Beuro

ଏଥର ୧୮ ବର୍ଷିଆ ଯୁବକ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ସଲ୍‌ମନ୍‌ଙ୍କୁ

ENO Beuro

‘ପାଟଣାଗଡ’ ଫିଲ୍ମକୁ ବିରୋଧ:ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଦେଲେ ମୃତ ସୌମ୍ୟଙ୍କ ବାପା

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More