• Home
  • Entertainment
  • ମହାକାଶ ଯିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା
Entertainment

ମହାକାଶ ଯିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

ଆସନ୍ତା ମାସରୁ ଚଳଚିତ୍ରର ଶୁଟିଙ୍ଗ ଆରମ୍ଭ ହେବ

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର । କାରଣ ସେ ଏବେ ବଲିଉଡ କି ହଲିଉଡ ନୁହେଁ ସିଧା ମହାକାଶ ଯିବେ । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମହାକାଶଚାରୀ କଳ୍ପନା ଚାଓଲାଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ସାଇନ କରିଛନ୍ତି  ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ।

ଆସନ୍ତା ମାସରୁ ଚଳଚିତ୍ରର ଶୁଟିଙ୍ଗ ଆରମ୍ଭ ହେବ । କ୍ଵାଣ୍ଟିକୋ ସିଜନ – ୩ କାମ ସାରି ଆସିଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ବାକି ସେଷ ୩ ଟି ଏପିଷୋଡ ସୁଟିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଯିବେ । ସେ ଭାରତ ଓ ଆମେରିକା ଦୁଇଟି ରାଷ୍ଟ୍ର ରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

କଳ୍ପନା ଚାଓଲାଙ୍କ ବାୟୋପିକକୁ ଏକ ନୂଆ ପ୍ରଡକ୍ସନ କମ୍ପାନୀ ଗେଟୱେ ପ୍ରସ୍ଥୁତ୍ଵ କରିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ରୂପ ଦିଆଯିବ । ପ୍ରଥମ କରି ନିର୍ଦେଶନ ଦେଉଥିବା ପ୍ରିୟ ମିଶ୍ର ସେତେବେଳେ ଏକ ଅଗ୍ରଣୀ ଦୈନିକ ଖବର କାଗଜ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରି କହିଥିଲେ ଯେ , ଗତ ୭ ବର୍ଷ ହେବ ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉପରେ ସେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

ନୂଆ ପ୍ରଡ଼କ୍ସନ ହାଉସ ବ୍ୟାନରରେ ଏହା ନିର୍ମିତ ହେବ । ଏଥିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି । ଗତ ବର୍ଷେ ହବ ଏହାର ମୂଳ କାମ ଚାଲିଛି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଆଗାମୀ ତିନି ମାସ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଥିବାରୁ ସିନେମା ନିର୍ମାଣ ନେଇ ଜୋର ଚର୍ଚା ଧରିଛି । ୨୦୧୬ରେ ସେଷ ଥର ଚଳଚିତ୍ର “ଜୟ ଗଙ୍ଗାଜଲ”ରେ ପ୍ରିୟାଙ୍କାଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଦେଖିଥିଲେ ଦର୍ଶକ ।

ମହାକାଶ ଯିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା pc

ପଢନ୍ତୁ ;

ଝିଅର ମାତା-ପିତା ଝିଅର ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରଥମ ଦେଖରେ କେଉଁ ପ୍ରଶ୍ନ କରନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

Odisha CM Naveen Patnaik Appealed To Vote For Singing Star Satyajeet Jena

Krishna Kumar Manoj

କେବେ ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମିଳି ନଥିଲା ଫିଲ୍ମ!

Krishna Kumar Manoj

ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲାଙ୍କ ଜାଲ୍ ଆଧାର କାର୍ଡ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More