News

ପୁଲଓ୍ୱାମା ବିସ୍ଫୋରଣର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ସମେତ ୩ ଆତଙ୍କୀଙ୍କୁ ମାରିଲେ ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀ

killed 3 terrorist

ପୁଲଓ୍ୱାମା ବିସ୍ଫୋରଣର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ମୁଦାସିର  ରଚିଥିଲା ଷଡଯନ୍ତ୍ର । ମୁଦାସିର ସହ କାର ମାଲିକ ସାଜ୍ଜାଦ ଭଟ୍ଟ ବି ଥିଲା ସାମିଲ…

ଦକ୍ଷିଣ କାଶ୍ମୀର ପୁଲଓ୍ବାମା ଜିଲ୍ଲା ତ୍ରାଲରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଓ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳିବିନିମୟ ହୋଇଛି । ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଜୈସ୍-ଏ-ମହମ୍ମଦର ତିନି ଜଣ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ପୁଲଓ୍ୱାମା ବିସ୍ଫୋରଣର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ମୁଦାସିର  ଓ ଆକ୍ରମଣରେ ବ୍ୟବହୃତ କାର ମାଲିକ ସାଜ୍ଜାଦ ଭଟ୍ଟ । ସୂଚନାମୁତକ ମୁଦାସିର ଖାନ୍ ଆଇଟିଆଇ ରୁ ସ୍ନ୍ନାତକ ପରେ ଏଲେକ୍ଟ୍ରିସିଆନର ବାର୍ଷିକୀୟା ଡିପ୍ଲୋମା  କୋର୍ସ କରିଛି। ସେ ୨୦୧୭ ରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଜୈଶ୍‌-ଏ-ମହମ୍ମଦ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିଥିଲା।

pulwama convict killed muddasir
pulwama convict killed

ପୁଲୱାମାର ତ୍ରାଲରେ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଲୁଚିଥିବା ଖବର ପାଇ ଗତ ରାତିରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ  ଅପରେସନ୍ କରିଥିଲେ। ଏଥିସହ ପୂରା ଅଞ୍ଚଳକୁ କର୍ଡନ  କରି ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ପ୍ରଥମେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଜବାବ ଦେଇ ଗୁଳିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଗୁଳି ବିନିମୟ ଫଳରେ ତିନି ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଆତଙ୍କବାଦୀ ଲୁଚି ଥିବା ଘରକୁ ମଧ୍ୟ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀମାନେ ବୋମା ପକାଇ ଧ୍ବଂସ  କରିଦେଇଥିଲେ ।
ପଢନ୍ତୁ: ଇଥିଓପିଆ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ସମେତ ୧୫୭ ମୃତ

Related posts

ବଲିଉଡର ଅଭିନେତା ଇନ୍ଦର କୁମାରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବର ସୁଇସାଇଡ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ !

ENO Beuro

ଫନି’ ପରେ ପରିବା ବଜାରରେ ହଇଚଇ

Ratnamani Moharana

ସାମାଜିକ ନିରାପତା ଏବଂ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ସଶକ୍ତିକରଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ତୃତୀୟ ଲିଙ୍ଗ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ENO Beuro

Leave a Comment