Entertainment

ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିରରେ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ , ମନ୍ଦିର ସୁରକ୍ଷା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ!

ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ମନ୍ଦିରରେ ମୋବାଇଲରେ ବଲିଓଡ ହିରୋଇନ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ବିୟୁଟି ଟିପ୍ସ ଓ ଫୋଟୋ ସୁଟକୁ ନେଇ ଭକ୍ତ ଓ ସେବାୟତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖା ଦେଇଛି। ମନ୍ଦିର ପରିସରକୁ ମୋବାଇଲ ନେବା କଟକଣା ଥିବା ବେଳେ କିପରି ବିୟୁଟି ଟିପ୍ସ ସୁଟିଙ୍ଗ ହେଲା ତାହା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି।

ଘଟଣାରୁ ଜଣାଯାଉଛି ରବିନା ଭୂବନେଶ୍ବରରେ ଏକ କାର୍ଯକର୍ମରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ରବିବାର ଦିନ ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଅବସରରେ ସେ ଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଦର୍ଶନ ସାରିବା ପରେ ସେ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ସହଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଯୁଟିଟିପ୍ସ ଦେଇଥିଲେ। ମୋବାଇଲରେ ଯାହାର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ।

ମନ୍ଦିର  ପରିସରରେ ମଧ୍ୟ ରବିନା ଅନେକ ଫୋଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ। ଯାହା ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ଏହାକୁ ନେଇ ଭକ୍ତ ଏବଂ ସେବାୟତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି।ମନ୍ଦିରକୁ ମୋବାଇଲ ପ୍ରବେଶ ନିଷେଧ ଥିବାବେଳେ ରବିନଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ କେମିତି ଭିଡିଓ ଉଠାଇଲେ ଭକ୍ତ ଏବଂ ସେବାୟତଗଣ ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ଠାରୁ ଏହାର ଉତ୍ତର ମାଗିଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ;

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆରମ୍ଭ କରାଗଲା ହାପିନାରୀ ବ୍ୟବସ୍ଥା : ରେଳ ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନାପକିନ୍‌ ଭେଣ୍ଡିଂ ମେସିନ୍‌

Related posts

ହାଉସ୍‌ଫୁଲ୍‌-୪ ରୁ ଓହରିଲେ ସାଜିଦ୍ ଖାନ୍

ENO Beuro

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ବିରାଟଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ

ENO Beuro

ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଶତୃତା ଭୁଲି ସୋନମଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା!

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More