POLITICALS

ପରାଜୟର ଆଘାତକୁ ଭୁଲିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ରାହୁଲ, ଇସ୍ତଫା ଜିଦରେ ଅଟଳ

Untitled 1

ପରାଜୟର ଆଘାତକୁ ଭୁଲିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି  । ସମସ୍ତ ସାଂସଦ ମିଶି ମଧ୍ୟ ରାହୁଲଙ୍କୁ ବୁଝାଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ । ଏବେ ବି ନିଜ ଜିଦ୍‌ରେ ଅଟଳ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ।କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦରୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଇସ୍ତଫା ଦେବେ ଜିଦରେ ଅଟଳ ଅଛନ୍ତି ।  କଂଗ୍ରେସର ୫୧ ସାଂସଦଙ୍କ ଅନୁରୋଧକୁ ରାହୁଲ ମାନିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନାହାନ୍ତି।  ଏହାକୁ ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆଜି ଉପା ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ବୈଠକ ବସିଛି।  ଏହି ବୈଠକରେ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ରାହୁଲ ସମସ୍ତ ସାଂସଦଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ସେ ଆଉ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦରେ ରହିବେ ନାହିଁ । କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ଶଶୀ ଥରୁର କିନ୍ତୁ ରାହୁଲ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦରେ ରହିବା ନେଇ ଯୁକ୍ତି ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ।

 

ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ କଂଗ୍ରେସ 52ଟି ଆସନରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବୈଠକରେ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସହ ବାକି 51ଜମ ସାଂସଦ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ସୂଚନା ଥାଉ କି, ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ କଂଗ୍ରେସର ଶୋଚନୀୟ ପରାଜୟ ପରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦରୁ ଓହରିବା ନେଇ ନିଜ ଜିଦ୍‌ରେ ଅଟଳ ରହିଛନ୍ତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ।

ପଢନ୍ତୁ: ଜଗା ପାଇଁ କାକଟପୁରରୁ ଆସିଲା ଫଳଭାର

Related posts

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ହେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ: ଜୁଏଲ ଓରାମ୍

ENO Beuro

ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ କାନ୍ଦିକାନ୍ଦି ବାହାରିଗଲେ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ପୁଅ ତେଜପ୍ରତାପଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା

Ratnamani Moharana

ବୋମା ମାଡ ପରେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅନନ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

Ratnamani Moharana

Leave a Comment