Entertainment

ଓଡିଆ ପୁଅ ଅମିୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଜୟ

ଅଜୟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ରେଡ୍ ଏକ ସତ୍ୟ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ

ପ୍ରତୀଟି ସିନେମାରେ ନିଜ ପାରଦର୍ଶିତା ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଅଜୟ ଦେବଗନ । ଅଜୟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସିନେମା ଦ୍ରିଶ୍ୟମରୁ ସିଂଘମ ବେଶ ପ୍ରଶଂସନୀୟ । ତେବେ ଏହା ପରେ ଏବେ ଆଉ ଏକ ସିନେମା ରେଡ୍ । ନିଖୁଣ ଅଭିନୟ କଳା ମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ସାଉଂଟିଛନ୍ତି ଅଜୟ ।

ନିକଟରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଅଜୟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ରେଡ୍ ଏକ ସତ୍ୟ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଯେଉଁ କାହାଣୀ ଜଣେ ଓଡିଆ ଆୟକର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରତ୍ୱର କଥା କହେ ।

ଅମୟ ପଟ୍ଟନାୟକ ନାଁରେ ପରିଚିତ ଏହି ଓଡିଆ ଅଫିସର ଭାରତୀୟ ରାଜସ୍ୱ ସେବାରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିସାରିବା ପରେ ଉତର ପ୍ରଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲେ ।  ଅନେକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଓ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବାସଭବନ ଉପରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ ।

ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅମୟ ତାଙ୍କ ସଫଳ କ୍ୟାରିଅର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତର ଦେବାକୁ ଯାଇ କହିଥିଲେ କି, ସେ ଓ ତାଙ୍କ ସଚ୍ଚୋଟ ଅଫିସର ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ ଟିମ୍ ଶୁଣାକଥାରେ ବିଶ୍ୱାସ ନକରି ଏବଂ ନିଜେ ଭଲଭାବରେ ତଦନ୍ତ କରି କେଉଁଠାରେ ଚଢାଉ କରିବେ ତାହା ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରୁଥିଲେ । ଯାହା ପଛରେ ଉପରସ୍ଥ  ଅଫିସରଙ୍କ ଅନୁମତି ରହୁଥିଲା ।

ଓଡିଶାବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଚଳତିତ୍ର ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱ ବହନ କରେ । ଯେଉଁମାନେ ଅମୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଜ୍ଞ, ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ଅନେକାଂଶରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ।

ଓଡିଆ ପୁଅ ଅମିୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଜୟ raid 2

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାଂଲାଦେଶ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ରୁବେଲ ହୁସେନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ

Related posts

ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ରେ ପୁଣି ଦୁଇଟି ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାଭିତରେ ହେବ ଜବରଦସ୍ତ ଟକ୍କର

ENO Beuro

ସଂଜୟ ଦତଙ୍କୁ ୧୦ କୋଟିର ସମ୍ପତି ଦାନ କଲେ ମହିଳା ଫ୍ୟାନ

ENO Beuro

Raveena Tandon special attraction of 8th Odia Filmfare Award

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More