Entertainment

୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ସାମିଲ ହେଲା ‘ରେଡ୍‍’

ପ୍ରଥମ ଥର ଆୟକର ଅଧିକାରୀର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍

ପ୍ରତି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜର ପାରିଦର୍ଶିତା ଦେଖାଇଥିବା ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣଙ୍କ ଦ୍ରିଶ୍ୟମରୁ ସିଂଘମ ଆଉ ଏବେ ରେଡ୍ । ସବୁଠି ନିଜର ନିଖୁଣ ଅଭିନୟ କଳା ମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ସାଉଂଟିଛନ୍ତି । ଏବେ ବଲିଉଡର ଷ୍ଟାର ଆକ୍ଟର ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ରେଡ୍‍’ ଇତିମଧ୍ୟରେ ୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି । ଅତି ମନ୍ଥର ଗତିରେ କାରବାର କରି ‘ରେଡ୍‍’ ୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ୧୬ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ‘ରେଡ୍‍’ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ।

ଚଳିତ ବର୍ଷର ୪ର୍ଥ ଫିଲ୍ମ ଭାବେ ‘ରେଡ୍‍’ ୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‍’, ‘ସୋନୁ କେ ଟିଟୁ କି ସ୍ୱିଟି’ ଏବଂ ‘ବାଗୀ-୨’ ପରେ ‘ରେଡ୍‍’ ୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛି । ଫିଲ୍ମ ସମୀକ୍ଷକଙ୍କ ମତରେ ଭାରତରେ ୧୦୦ କୋଟିି କାରବାର କରିଥିବା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ଫିଲ୍ମ ହେଉଛି ‘ରେଡ୍‍’ । ଏଥିରେ ଏକ ନୂଆ ରୂପରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବିନା ଆକ୍ସନରେ ଏକ ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବରେ ସେ ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

‘ରେଡ୍‍’ ସିନେମାରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ , ସୌରଭ ସୁକୁଲା ଓ ଇଲିୟାନ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ନେଇ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି । ପ୍ରଥମ ଥର ଆୟକର ଅଧିକାରୀର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ସାମିଲ ହେଲା ‘ରେଡ୍‍’ Raid

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମରିବା ପୂର୍ବରୁ କ’ଣ କାମ କଲେ ଯମଦଣ୍ଡରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଗ୍ – ବିଙ୍କ ସାଥେ ଶ୍ଵେତା ଙ୍କ ଭାଇରାଲ ଫୋଟ !

ENO Beuro

ଓଲିଉଡରେ କେଉଁ ନାୟକଙ୍କ ସହ ଝିଲିକଙ୍କ ଯୋଡି ସବୁଠାରୁ ସଫଳତା ମିଳିଥିଲା ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

ଜାଆଁଳା ପୁତ୍ରର ଜନନୀ ହେଲେ ସନ୍ନି ଲିଓନ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More