• Home
  • Entertainment
  • ୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ସାମିଲ ହେଲା ‘ରେଡ୍‍’
Entertainment

୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ସାମିଲ ହେଲା ‘ରେଡ୍‍’

ପ୍ରଥମ ଥର ଆୟକର ଅଧିକାରୀର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍

ପ୍ରତି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜର ପାରିଦର୍ଶିତା ଦେଖାଇଥିବା ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣଙ୍କ ଦ୍ରିଶ୍ୟମରୁ ସିଂଘମ ଆଉ ଏବେ ରେଡ୍ । ସବୁଠି ନିଜର ନିଖୁଣ ଅଭିନୟ କଳା ମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ସାଉଂଟିଛନ୍ତି । ଏବେ ବଲିଉଡର ଷ୍ଟାର ଆକ୍ଟର ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ରେଡ୍‍’ ଇତିମଧ୍ୟରେ ୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି । ଅତି ମନ୍ଥର ଗତିରେ କାରବାର କରି ‘ରେଡ୍‍’ ୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ୧୬ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ‘ରେଡ୍‍’ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ।

ଚଳିତ ବର୍ଷର ୪ର୍ଥ ଫିଲ୍ମ ଭାବେ ‘ରେଡ୍‍’ ୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‍’, ‘ସୋନୁ କେ ଟିଟୁ କି ସ୍ୱିଟି’ ଏବଂ ‘ବାଗୀ-୨’ ପରେ ‘ରେଡ୍‍’ ୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛି । ଫିଲ୍ମ ସମୀକ୍ଷକଙ୍କ ମତରେ ଭାରତରେ ୧୦୦ କୋଟିି କାରବାର କରିଥିବା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ଫିଲ୍ମ ହେଉଛି ‘ରେଡ୍‍’ । ଏଥିରେ ଏକ ନୂଆ ରୂପରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବିନା ଆକ୍ସନରେ ଏକ ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବରେ ସେ ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

‘ରେଡ୍‍’ ସିନେମାରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ , ସୌରଭ ସୁକୁଲା ଓ ଇଲିୟାନ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ନେଇ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି । ପ୍ରଥମ ଥର ଆୟକର ଅଧିକାରୀର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

୧୦୦ କୋଟିି କ୍ଳବରେ ସାମିଲ ହେଲା ‘ରେଡ୍‍’ Raid

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମରିବା ପୂର୍ବରୁ କ’ଣ କାମ କଲେ ଯମଦଣ୍ଡରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ରିଲିଜ ହେଲା ‘ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍ ଦ ଇୟର ୨’ର ମୋଶନ ପୋଷ୍ଟର !

Krishna Kumar Manoj

ସାମ୍ନାକୁ କୁ ଆସିଲା “ଦେବଦାସ”ର ଫାଷ୍ଟ ପୋଷ୍ଟର, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଓଲିଉଡର ପାରୋ !

Krishna Kumar Manoj

‘ତୁ ମୋ ନୀଳ ନୟନା’ର ଶୁଭ ମହୁରତ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More