POLITICALS

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ରାଜ ବବର!

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦରୁ ରାଜ ବବର ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ଗ୍ରହଣ ହୋଇ ନଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ନୂଆ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିଯୁକ୍ତ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ରାବବବ୍ୱରଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ୨୦୧୯ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନୂଆ ଟିମ୍ ପାଇଁ ରାଜ ବବର ଏ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

ଗୁଜୁରାଟ ପିସିସି ମୁଖ୍ୟ ଭରତସିଂହ ସୋଲାଙ୍କି ଏହା ପରେ ପଦ ଛାଡ଼ିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଆଶଙ୍କା ଉପୁଜିଛି। ତାଙ୍କ ପରେ ଅନେକ ବର୍ଷୀୟାନ୍‌ ନେତା ବି ଇସ୍ତଫା ଦେଇ ପାରନ୍ତି। ରାହୁଲ ତାଙ୍କ ଭାଷଣରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ କହିଥିଲେ କି, ବର୍ଷୀୟାନ୍‌ମାନେ କେନ୍ଦ୍ରସ୍ଥଳୀ ଛାଡ଼ିଦେବା ଉଚିତ।

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଜ୍ୟସଭା ଭୋଟିଙ୍ଗ୍‌ର ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବବର ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ କୌଣସି ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଖବର ନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରାଜ ବବରଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ଏ ଯାବତ୍‌ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନ ଥିବା ପ୍ରକାଶ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁଖ୍ୟ ମନୋନୀତ ହେବା ଯାଏଁ ପଦବୀ ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ;

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଏହି ଯୋଡ଼ିଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଫୋଟୋ ପଛରେ ଥିବା ସତ୍ୟତା ସମ୍ପର୍କରେ

Related posts

ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ସିମୁଳିଅାର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ପଦ୍ମଲୋଚନ ପଣ୍ଡା

ENO Beuro

କଂଗ୍ରେସ ଦଳର ହାତ ଚିହ୍ନ ପ୍ରତି ବିପଦ ! ନିର୍ବାଚନ କମିସନଙ୍କୁ ଆବେଦନ କଲେ ବିଜେପି ନେତା

ENO Beuro

ମସଜିଦ ଭାଙ୍ଗିଥିଲୁ, ମନ୍ଦିର କରିବୁ: ସ୍ୱାଧୀ ପ୍ରଜ୍ଞା

Ratnamani Moharana

1 comment

Leave a Comment