• Home
  • Entertainment
  • ଅଡୁଆରେ ରାଜପାଲ : ରାଜପାଲ ଯାଦବଙ୍କୁ ହୋଇପାରେ ଜେଲଦଣ୍ଡ !
Entertainment

ଅଡୁଆରେ ରାଜପାଲ : ରାଜପାଲ ଯାଦବଙ୍କୁ ହୋଇପାରେ ଜେଲଦଣ୍ଡ !

ହେରାଫେରି ମାମାଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କଲେ କୋର୍ଟ

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ରାଜପାଲ ଯାଦବଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ହେରାଫେରି ମାମାଲାରେ କୋର୍ଟ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀର କଡ଼କଡ଼ଡୁମା କୋର୍ଟ ରାଜପାଲ ଯାଦବ,ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ କମ୍ପାନୀକୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଦୋଷୀ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । କୋର୍ଟ ଏହି ନିଷ୍ପିତ୍ତି ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ୨୦୧୦ରେ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ମୂଳ ରାଶି ଦେଇ ନଥିବାକୁ ନେଇ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ରାଜପାଲ ଯାଦବ ଫିଲ୍ମ ଅତାପତା ଲାପତା ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ବିଜେନେସମ୍ୟାନଙ୍କ ଠାରୁ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଉଧାର ଆଣିଥିଲେ । ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେଲା କିନ୍ତୁ ରାଜପାଲ ଯାଦବ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କଲେ ନାହିଁ । ଏହି ମାମାଲାରେ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ କେତେକ ଥା ସମନ ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ କୋର୍ଟରେ ପହଂଚିନଥିଲେ ।

କେବଳ ସେତିକିି ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ଓକିଲ କୋର୍ଟରେ ମିଛ ଆଫିଡେବିଟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ପୁରା ମାମଲାରେ କୋର୍ଟ ପ୍ରାୟ ବିବ୍ରତ ଥିଲେ । ଏହି ମାମଲାରେ ହାଇ କୋର୍ଟ ୨୦୧୩ରେ ରାଜପାଲ ଯାଦବଙ୍କୁ ୧୦ ଦିନର ନ୍ୟାୟିକ କଷ୍ଟଡିରେ ନେଇଥିଲେ । ତେବେ ୨୩ ଅପ୍ରେଲରେ ଦଣ୍ଡ ଘୋଷଣା କରାଯିବ ।

ଅଡୁଆରେ ରାଜପାଲ : ରାଜପାଲ ଯାଦବଙ୍କୁ ହୋଇପାରେ ଜେଲଦଣ୍ଡ ! rajpal

ପଢନ୍ତୁ ;

ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବ : ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ

Related posts

ବ୍ୟୟବହୁଳ ସିନେମା ‘ରାମାୟଣ’ ଆରମ୍ଭ ହେବ, ଏହାର ବଜେଟ୍‌ ୫୦୦ କୋଟି

Krishna Kumar Manoj

ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ମିଲିନ୍ଦ୍ ଓ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍

Krishna Kumar Manoj

ରଙ୍ଗାରଙ୍ଗ ଉତ୍ସବ ଭିତରେ ଶକ୍ତିର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଯାଇଛି

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More