Entertainment

ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରାକ୍ଷୀ ଆଣିଲେ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ,କହିଲେ ମତେ ବାରମ୍ବାର କରିଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ

rakhi

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା #metoo ଝଡ଼ ପରେ ପରେ ଏବେ #shetoo ଝଡ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି। ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତଙ୍କୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଭର୍ସି କୁଇନ୍ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ସମାଲୋଚନା କରିବା ପରେ ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତନୁଶ୍ରୀ ମାନହାନି ମାମଲା କରିବା ପରେ ଏହି ବିବାଦ ଆହୁରି ବଢିଯାଇଛି। ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ।

rakhi

ରାକ୍ଷୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ,“ତନୁଶ୍ରୀ ଜଣେ ଲେସ୍‌ବିଆନ୍‌। ସେ ଭିତରୁ ଜଣେ ପୁଅ ଅଟନ୍ତି। ସେ ମୋ ସହିତ ବାରମ୍ୱାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି। ଏକ ସାମ୍ୱାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ରାକ୍ଷୀ ଏମିତି ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି।

ଏସବୁ କହିବା ପରେ ରାକ୍ଷୀ କହିଥିଲେ #MeToo , #MeToo ବହୁତ ହେଲା ଏବେ ହେବା #SheToo ଉଚିତ୍ । ମୋ ସହ ତନୁଶ୍ରୀ ୧୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି । ଭିତରୁ ଜଣେ ପୁଅ ପିଲା ହୋଇଥିବାରୁ ନିଜ ଚୁଟି କାଟି ଛୋଟ କରିଛନ୍ତି ତନୁଶ୍ରୀ । ମତେ ଏସବୁ କହିବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁନି । ଜଣେ ଝିଅ ହୋଇଥିବାରୁ ମୋ ଆଖିରେ ଲୁହ ଅଛି । ଆଜି ଯାଏଁ ଚୁପ୍ ଥିଲି। କିନ୍ତୁ ବଲିଉଡକୁ ଏପରି ବଦନାମ୍ କରାଯାଉଛି ଯେ ମୁଁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲି । ଏହା ସହ ରାକ୍ଷୀ ଆହୁରୀ କହିଛନ୍ତି ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଙ୍ଗୁର ମିଳିପାରିଲାନି ବୋଲି ଆଜି ମିଡିଆ ମିଡିଆ ଖେଳୁଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ; କ୍ଷୀର ଚା’ ଅପେକ୍ଷା କଳା ଚା’ ଶରୀର ପାଇଁ ବେଶ ଲାଭଦାୟକ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ

Related posts

Musical Show Sa Re Ga Ma Pa Li’l Champs 2017 Winners

ENO Beuro

ଜେନିଭାରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର

ENO Beuro

ନଭଜୋତ୍‌ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ହଜାରେ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା କରି ଦୋଷମୁକ୍ତ କଲେ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ!

ENO Beuro

Leave a Comment