Entertainment

ଆଉ ଥରେ ଦୀପିକା ରଣବୀର ଏକାଠି 

ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଏକ ଶୋ’ ଷ୍ଟପରରେ

ପୁଣି ଥରେ ବଲିଉଡର ବହୁ ଚର୍ଚିତ ଯୋଡି ରନବୀର କପୁର ଓ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଏକ ଶୋ’ ଷ୍ଟପରରେ । ମନିଷ ମାଲୋହୋତ୍ରଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ ଫ୍ୟାସନ ଶୋରେ ଏହି ଯୋଡି ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ । ସାମାଜିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ କିଛି କରୁଥିବାରୁ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରଣବୀର କପୁର ।

ଦୀର୍ଘ ତିନି ବର୍ଷ ପରେ ରଣବୀର ଓ ଦୀପିକାଙ୍କ ଯୋଡି ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ତାହା ପୁଣି ବିଗ ସ୍କ୍ରିନରେ ନୁହଁ , କିନ୍ତୁ ରନୱେରେ । ଆସନ୍ତା ୬ ଏପ୍ରିଲରେ ଏହି ଶୋ ‘ ଦ ୱାକ୍ ଅଫ ମିଜୱାନ୍ ‘ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଏହା  ମିଜୱାନ୍ ୱେଲଫେୟାର ସୋସାଇଟି ଦ୍ଵାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ବାର୍ଷିକ ଫଣ୍ଡ ସଂଗ୍ରହ ଫ୍ୟାସଣ ସୋ ।

ଉଭୟ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ କାହାଣୀ ବଲିଉଡରେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବା ପରେ ୨ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୦୯ରେ ପରସ୍ପର ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ବନ୍ଧୁତା ରହିଥିଲା । ୨୦୧୩ରେ ଦୁଇ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ ଯେ ଜୱାନି ହେ ଦିୱାନି ‘ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ।

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମିଜୱାନ୍ ୱେଲଫେୟାର ସୋସାଇଟିରେ ବାଲ୍ୟ ବିଭାହ ପ୍ରଥାକୁ ରୋକିବାରେ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରୁଛି । ‘ ମୁଁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବହୁବାର ରାମ୍ପରେ ଚାଲିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଶୋ ଅନ୍ୟଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିନ୍ନ ବୋଲି ଦୀପିକା କହିଛନ୍ତି । ରଣବୀର କହିଛନ୍ତି ଶୋରୁ ସଂଗ୍ରହ ପାଣ୍ଠି ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଝିଅମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯିବ ।


ପଢନ୍ତୁ ;

ଯୋଧପୁର ଜେଲରେ ସଲମାନ ହେଲେ କଏଦୀ ନମ୍ବର ୧୦୬ , ଆଜି ହେବ ସଲମାନଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି

Related posts

ନିର୍ବନ୍ଧ ଖବର ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୁଅ!

ENO Beuro

ସାଇନାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ରେ ନଜର ଆସିବେ ଶ୍ରଦ୍ଧା

ENO Beuro

ଇସ୍ରାଏଲରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏହି ସିନେମା

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More