Entertainment

ସୋନମଙ୍କ ରିସେପ୍ସନରେ ଆଲିୟା ଓ ରଣବୀର ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ !

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ୱେଡିଂ ସେରିମୋନୀରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ ଆଲିୟା ଓ ରଣବୀର

ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ଲଙ୍ଗ ଟାଇମ୍ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ସହ ବାହାଘର ସରିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ମୁମ୍ବାଇର ୫ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ ଲୀଲାରେ ୱେଡିଙ୍ଗ୍ ରିସେପ୍ସନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର୍ସ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।  ପାର୍ଟିରେ ସମସ୍ତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରଣବୀର-ଆଲିୟାଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପରେ ସମସ୍ତେ ନଜର କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା ।

ସୋନମଙ୍କ ରିସେପ୍ସନ ପାର୍ଟିରେ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ପହଁଚିବା ଦେଖି ତାଙ୍କ ଆଫାୟାର୍ସ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଆଲିୟା-ରଣବୀରଙ୍କୁ ଏକାଠି ସ୍ପଟ କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ୱେଡିଂ ସେରିମୋନୀରେ ଏକାଠି ଆସି ପହଁଚିଥିଲେ ଏହି ରୁମର ଲଭ-ବାର୍ଡ ।

ତେବେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ବି ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଡିନର ଡେଟରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ଏକାଠି ସ୍ପଟ ହେଉଥିବାରୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ବି ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ବଲିଉଡରେ ।

ସୋନମଙ୍କ ରିସେପ୍ସନରେ ଆଲିୟା ଓ ରଣବୀର ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ ! ranbir and alia

ପଢନ୍ତୁ ;

କ’ଣ କହେ ଆପଣଙ୍କ ରୋଷେଇ ଘରର ବାସ୍ତୁ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

କପିଲ ଶର୍ମା ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ! ଆଗକୁ ଛୋଟ ପରଦାରେ ପୁଣିଥରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ କପିଲଙ୍କ କମେଡ଼ି

ENO Beuro

ବାହୁବଲୀ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଆଉ ଏକ ସିନେମା

ENO Beuro

ଅଡୁଆରେ ରାଜପାଲ : ରାଜପାଲ ଯାଦବଙ୍କୁ ହୋଇପାରେ ଜେଲଦଣ୍ଡ !

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More