Entertainment

ସୋନମଙ୍କ ରିସେପ୍ସନରେ ଆଲିୟା ଓ ରଣବୀର ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ !

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ୱେଡିଂ ସେରିମୋନୀରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ ଆଲିୟା ଓ ରଣବୀର

ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ଲଙ୍ଗ ଟାଇମ୍ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ସହ ବାହାଘର ସରିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ମୁମ୍ବାଇର ୫ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ ଲୀଲାରେ ୱେଡିଙ୍ଗ୍ ରିସେପ୍ସନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର୍ସ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।  ପାର୍ଟିରେ ସମସ୍ତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରଣବୀର-ଆଲିୟାଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପରେ ସମସ୍ତେ ନଜର କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା ।

ସୋନମଙ୍କ ରିସେପ୍ସନ ପାର୍ଟିରେ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ପହଁଚିବା ଦେଖି ତାଙ୍କ ଆଫାୟାର୍ସ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଆଲିୟା-ରଣବୀରଙ୍କୁ ଏକାଠି ସ୍ପଟ କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ୱେଡିଂ ସେରିମୋନୀରେ ଏକାଠି ଆସି ପହଁଚିଥିଲେ ଏହି ରୁମର ଲଭ-ବାର୍ଡ ।

ତେବେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ବି ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଡିନର ଡେଟରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ଏକାଠି ସ୍ପଟ ହେଉଥିବାରୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ବି ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ବଲିଉଡରେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

କ’ଣ କହେ ଆପଣଙ୍କ ରୋଷେଇ ଘରର ବାସ୍ତୁ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଆସନ୍ତା ୨୫ତାରିଖରେ ପୁରା ଦେଶରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ପଦ୍ମାବତ୍ , ରିଲିଜ୍ କୁ ନେଇ ହୋଇଥିବା ସବୁ ଆବେଦନକୁ ଖାରଜ କରିଛନ୍ତି : ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ENO Beuro

୩୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି ଆଶିକି ଗର୍ଲ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର! ନିଜର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବଲିଉଡରେ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟ

ENO Beuro

ଅଭିନେତା ଇରଫାନ ଖାନ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ସାମିଲ ହେଲା ଓସ୍କାର ଦୌଡରେ

ENO Beuro

Leave a Comment