ସୋନମଙ୍କ ରିସେପ୍ସନରେ ଆଲିୟା ଓ ରଣବୀର ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ !

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ୱେଡିଂ ସେରିମୋନୀରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ ଆଲିୟା ଓ ରଣବୀର

ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ଲଙ୍ଗ ଟାଇମ୍ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ସହ ବାହାଘର ସରିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ମୁମ୍ବାଇର ୫ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ ଲୀଲାରେ ୱେଡିଙ୍ଗ୍ ରିସେପ୍ସନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର୍ସ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।  ପାର୍ଟିରେ ସମସ୍ତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରଣବୀର-ଆଲିୟାଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପରେ ସମସ୍ତେ ନଜର କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା ।

ସୋନମଙ୍କ ରିସେପ୍ସନ ପାର୍ଟିରେ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ପହଁଚିବା ଦେଖି ତାଙ୍କ ଆଫାୟାର୍ସ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଆଲିୟା-ରଣବୀରଙ୍କୁ ଏକାଠି ସ୍ପଟ କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ୱେଡିଂ ସେରିମୋନୀରେ ଏକାଠି ଆସି ପହଁଚିଥିଲେ ଏହି ରୁମର ଲଭ-ବାର୍ଡ ।

ତେବେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ବି ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଡିନର ଡେଟରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ଏକାଠି ସ୍ପଟ ହେଉଥିବାରୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ବି ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ବଲିଉଡରେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

କ’ଣ କହେ ଆପଣଙ୍କ ରୋଷେଇ ଘରର ବାସ୍ତୁ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ପାର୍ଟିରେ ସମସ୍ତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରଣବୀର-ଆଲିୟାଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପରେ ସମସ୍ତେ ନଜର କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା - 90%

90%

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଆଲିୟା-ରଣବୀରଙ୍କୁ ଏକାଠି ସ୍ପଟ କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ୱେଡିଂ ସେରିମୋନୀରେ ଏକାଠି ଆସି ପହଁଚିଥିଲେ ଏହି ରୁମର ଲଭ-ବାର୍ଡ - 91%

91%
90.5%

Excellent!

ସୋନମଙ୍କ ରିସେପ୍ସନରେ ଆଲିୟା ଓ ରଣବୀର ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ !

ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ଲଙ୍ଗ ଟାଇମ୍ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ସହ ବାହାଘର ସରିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ମୁମ୍ବାଇର ୫ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ ଲୀଲାରେ ୱେଡିଙ୍ଗ୍ ରିସେପ୍ସନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର୍ସ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।  ପାର୍ଟିରେ ସମସ୍ତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରଣବୀର-ଆଲିୟାଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପରେ ସମସ୍ତେ ନଜର କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା ।

No Votes Yet

You're not rated yet