Entertainment

ଆଲିଆଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି କି ରଣବୀର କପୁର ?

ଆଲିଆ ଓ ରଣବୀରଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ

ବଲିଉଡ଼ର  ହିରୋଇନ୍‌ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଡ଼େଟ୍‌ କରୁଥିବା ଖବର ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଦୁହିଁଙ୍କ ମିଳାମିଶାକୁ ନେଇ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ରହିଛି ବୋଲି ଲୋକେ କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେଣି । କାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ଏବେ ଆଲିଆଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି ରଣବୀର । ସେପଟେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ସହ ଆଲିଆଙ୍କ ବ୍ରେକ୍‌-ଅପ୍‌ ପରେ ସେ ଏବେ ରଣବୀରଙ୍କ ସହ ସମୟ କଟାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ପରସ୍ପରର ଭଙ୍ଗା ହୃଦୟକୁ ସାହାରା ଦେବାକୁ ଯାଇ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିବିଡ଼ତା ବଢ଼ୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ କି ଆଗକୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ଆସୁଥିବାରୁ ଦୁହେଁ ସାଥୀରେ ସମୟ କଟାଉଥିବେ । କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବାକୁ ଚାହିଁବୁ କି ଦୁଇ ଜଣ ସୁଟିଂ ପରେ ମଧ୍ୟ ସମୟ ବିତାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ଟା ସମୟରେ ରଣବୀର ଆଲିଆଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ସକାଳ ୭ଟାରେ ତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରି ଥିଲେ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ କେହି ଯେପରି ନ ଜାଣନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ରଣବୀର ଓ ଆଲିଆ ନିଜ ନିଜ ଘରେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି । ଏ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଚାଲିଛି ବୋଲି ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ସନ୍ଦେହ ଆସିଲାଣି ।

କାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ ଓ ଆଲିଆଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ  ଭଲ ସଂପର୍କ ରହିଛି ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ଯଦି ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଥିବା ସଂପର୍କ ସତ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଆଲିଆ ଏବଂ କାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ବନ୍ଧୁତା ଭାଙ୍ଗିବା ନିଶ୍ଚିତ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ସେୟାର ବଜାର ଉପରେ ବଜେଟ ପ୍ରହାର :ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୫ ଲକ୍ଷ କୋଟିର କ୍ଷତି

Related posts

ମାଗାଜିନରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ କଭର୍ ଗର୍ଲ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ

ENO Beuro

ବହୁତ ଦିନପରେ ପୁଣି ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ ମଲାଇକା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ୍

ENO Beuro

21st Ruchi Prativa Samman Samaroha – 2017 Held At Cuttack Saheed Bhawan

ENO Beuro

Leave a Comment