Entertainment

ରାଣୀଙ୍କ ହିଚ୍-କୀ ରେ ପାଗଳ ହେଲେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍

ରାଣୀଙ୍କ ହିଚ୍-କୀ ଧମାକା

ବଲିଉଡରେ ରାଣୀଙ୍କ କମବ୍ୟାକକୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ । ଫିଲ୍ମ ‘ ମର୍ଦାନୀ ‘ ର ୪ ବର୍ଷ ପରେ ରାଣୀ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ହିଚ୍-କୀ ଜରିଆରେ । ଫିଲ୍ମ ହିଚ୍-କୀ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୩ରେ । ଆଉ ଏବେ ଏହା ଫିଲ୍ମର ବଜେଟ ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଜେନା ମାଥୁର ଭୂମିକରେ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ବକ୍ସ ଅଫିସ ଇଣ୍ଡିଆ ଅନୁସାରେ , ଫିଲ୍ମଟି ୪ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ୧୭.୫୦ କୋଟି ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟ କରି ସାରିଛି । ଆଉ ସପ୍ତାହକ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ୨୩ ରୁ ୨୪ କୋଟି ଛୁଇଁବ ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ଫିଲ୍ମଟିର ସମୁଦାୟ ବଜେଟ ଥିଲା ୨୦ କୋଟି । ଫିଲ୍ମଟି ଦେଶର ୯୬୧ଟି ଓ ବିଦେଶରେ ୩୮୦ଟି ହଲରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ରାଣୀଙ୍କ କମବ୍ୟାକ ଧମାକାଦାର ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି ।ନିର୍ଦେଶକ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ରାଣୀ ଜଣେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଭୂମିକା ତୁଲାଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଟୋରେଟ ଶିଣ୍ଡ୍ରୋମ ( ସ୍ନାୟବିକ ରୋଗ ) ପୀଡ଼ିତା ଭାବରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ରୋଗ ଯୋଗୁଁ ହିଚ୍-କୀ (ହାକୁଡି ) ଅଭ୍ୟାସରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି । କଥା କହିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ହାକୁଟି ଆସିବାରୁ ବହୁ ସମସ୍ୟାରେ ସମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ସେ ।

ରାଣୀଙ୍କ ହିଚ୍-କୀ ରେ ପାଗଳ ହେଲେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ rani

ପଢନ୍ତୁ ;

ପାଟଣାଗଡ ବିସ୍ଫୋରଣ ମାମଲା : ପାର୍ସଲ ବୋମା ପଠାଇଥିଲେ ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ

Related posts

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ୨୦୦୮ର ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦୋସ୍ତାନାର ସ୍ୱିକେଲ

Krishna Kumar Manoj

ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର :ଇର୍ଫାନ, ବିଦ୍ୟା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ

Krishna Kumar Manoj

‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ରେ ସଲମାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ହିରୋଇନ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More