Entertainment

ରାଣୀଙ୍କ ହିଚ୍-କୀ ରେ ପାଗଳ ହେଲେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍

ରାଣୀଙ୍କ ହିଚ୍-କୀ ଧମାକା

ବଲିଉଡରେ ରାଣୀଙ୍କ କମବ୍ୟାକକୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ । ଫିଲ୍ମ ‘ ମର୍ଦାନୀ ‘ ର ୪ ବର୍ଷ ପରେ ରାଣୀ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ହିଚ୍-କୀ ଜରିଆରେ । ଫିଲ୍ମ ହିଚ୍-କୀ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୩ରେ । ଆଉ ଏବେ ଏହା ଫିଲ୍ମର ବଜେଟ ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଜେନା ମାଥୁର ଭୂମିକରେ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ବକ୍ସ ଅଫିସ ଇଣ୍ଡିଆ ଅନୁସାରେ , ଫିଲ୍ମଟି ୪ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ୧୭.୫୦ କୋଟି ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟ କରି ସାରିଛି । ଆଉ ସପ୍ତାହକ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ୨୩ ରୁ ୨୪ କୋଟି ଛୁଇଁବ ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ଫିଲ୍ମଟିର ସମୁଦାୟ ବଜେଟ ଥିଲା ୨୦ କୋଟି । ଫିଲ୍ମଟି ଦେଶର ୯୬୧ଟି ଓ ବିଦେଶରେ ୩୮୦ଟି ହଲରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ରାଣୀଙ୍କ କମବ୍ୟାକ ଧମାକାଦାର ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି ।ନିର୍ଦେଶକ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ରାଣୀ ଜଣେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଭୂମିକା ତୁଲାଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଟୋରେଟ ଶିଣ୍ଡ୍ରୋମ ( ସ୍ନାୟବିକ ରୋଗ ) ପୀଡ଼ିତା ଭାବରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ରୋଗ ଯୋଗୁଁ ହିଚ୍-କୀ (ହାକୁଡି ) ଅଭ୍ୟାସରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି । କଥା କହିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ହାକୁଟି ଆସିବାରୁ ବହୁ ସମସ୍ୟାରେ ସମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ସେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପାଟଣାଗଡ ବିସ୍ଫୋରଣ ମାମଲା : ପାର୍ସଲ ବୋମା ପଠାଇଥିଲେ ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ

Related posts

ବାପାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବେ ବରୁଣ ଧଓ୍ଵନ୍‌, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

ENO Beuro

୫୧ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷୀତ୍‌!

ENO Beuro

ପରଲୋକରେ ବିନୋଦ ଖନ୍ନାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଗୀତାଞ୍ଜଳି

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More