Entertainment

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ଡେଷ୍ଟିନେସନ୍ ମ୍ୟାରେଜ୍ କରିବେ ଦୀପିକା ଓ ରଣବିର

ଏବେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି ସୋନମଙ୍କ ବିବାହର । ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା । ତେବେ ଏହି ଖବର ଭିତରେ ଲୁଚି ଲୁଚି ଆଉ ଏକ ଖବର ସୁରାକ୍ ମିଡିଆକୁ ମିଳୁଛି । ଖବର ହେଲା , ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବିର ସିଂହଙ୍କର ମଧ୍ୟ କୁଆଡେ ବିବାହ ପାଇଁ ଭିତରେ ଭିତରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି । ଆଗରୁ କୁହାଯାଉଥିଲା କି ଉଭୟ ମୁମ୍ବାଇ କିମ୍ବା ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ବିବାହ କରିବେ ।

ଏବେ ଜଣାପଡୁଛି ସେମାନେ ଡେଷ୍ଟିନେସନ୍ ମ୍ୟାରେଜ୍ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି । ସେହିପରି ଦୀପିକା ଓ ରଣବିର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ଵ ଦେଉଛନ୍ତି । ରୟାଲ ବିବାହ କିମ୍ବା ଅଧିକ ଅତିଥିଙ୍କୁ ବିବାହରେ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତିନି ଉଭୟ । ସେମାନଙ୍କ ବିବାହରେ କେବଳ ପରିବାର ଲୋକ ଓ କିଛି ଖାସ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି।

ବିବାହ ପରେ ଦୁଇଟି ରିସିପସନ୍ ହେବ । ଗୋଟିଏ ମୁମ୍ବାଇ ଓ ଅନ୍ୟଟି ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ହେବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ଦୀପିକା – ରଣବିର ଏବେ ନୂଆ ଘର ଖୋଜିବାକୁ ଯାଇ ଗୋଟିଏ ଘର ମନୋନୀତ କରିଛନ୍ତି । ଯଦି ସେହି ଘର କିଣନ୍ତି , ତେବେ ଅନୁଷ୍କା-ବିରାଟଙ୍କ ପଡୋଶୀ ହେବେ । ଏବେ ଦୀପିକା ସପିଙ୍ଗରେ ବେସ୍ତ । ତାହା ପୁଣି ଏମିତି ସେମିତି ସପିଙ୍ଗ ନୁହଁ ବିବାହ ପୂର୍ବ ସପିଙ୍ଗ ।

ରଣବିରଙ୍କ ପରିବାର ସପିଙ୍ଗରେ ଯାଉଛନ୍ତି ଦୀପିକା । ସେହିପରି ଦୀପିକା ଏବେ ୩-୪ ମାସର ଛୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ଏସବୁ ଦେଖି ଜଣାପଡୁଛି ଦୀପିକା କାହାରୀକୁ କିଛି ନ ଜଣାଇ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ହେଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଦେଖାଯାଉ ଦୀପିକା – ରଣବିର କେବେ ବିବାହ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରୁଛନ୍ତି ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତି ranbir dipika

ପଢନ୍ତୁ ;

୩୦ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କଲେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା

Related posts

ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହିତ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା, ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଅନୁଷ୍କା

Krishna Kumar Manoj

ଏଥର ଗୁରୁ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଟାଇଗର୍‌ ଶ୍ରଫ୍‌

Krishna Kumar Manoj

ଅଭିନେତା ଦଲିପ୍‌ ତାହିଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More