ଗଲି ବୟ ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ

ରଣବୀର ସିଂ ସିନେମା ପାଇଁ କଡ଼ା ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି । ଭୂମିକାକୁ ଜୀବନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ସେ ସବୁବେଳେ ଚେଷ୍ଟା କରି ଥାଆନ୍ତି । ଯାହା ତାଙ୍କ ସିନେମାରେ ଦେଖାଯାଏ ମଧ୍ୟ । ବିଭିିନ୍ନ ସିନେମାର ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖି ଏକଥା ଆପଣ ନିଜେ ଅନୁମାନ କରିପାରୁଥିବେ । ‘ରାମଲୀଲା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବାଜିରାଓ ମସ୍ତାନୀ’ ଓ ‘ବେଫିକ୍ରେ’ ଆଦି ସିନେମା ତାଙ୍କ କଠିନ କରିଶ୍ରମର ଜ୍ୱଳନ୍ତ ଉଦାହରଣ ।ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ସିନେମା ‘ପଦ୍ମାବତ’ରେ ସେ ଆଲ୍ଲାଉଦ୍ଦୀଦ ଖିଲଜିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଖିଲଜିଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ରଣବୀରଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସିନେମା ପାଇଁ ସେ ନିଜର ଲୁକ ଠାରୁ ଆରମ୍ କରି ଭାଷା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତୁ ସବୁ ଉପରେ ବେଶ୍ ନଜର ରଖନ୍ତି ।

ରଣବୀର ନିଜର ଆଗାମୀ ସିନେମା ‘ଗଲି ବୟ’ରେ ସେ ବସ୍ତିରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ନିଜ ଭୂମିିକା ପାଇଁ ରଣବୀରା ନିଜର ଓଜନ କମାଇବା ସହ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛିନ୍ତି।ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ରଣବୀର କେବଳ ଶରୀର ନୁହେଁ ନିଜର ଦାଢ଼ି ଓ କେଶ ମଧ୍ୟ କାଟି ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ସିନେମାରେ ରଣବୀର ସିଂ ଜଣେ ରାପର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ଗଲି ବୟ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜୋୟା ଅଖତାରଙ୍କ ସହ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କର ଏହା ଦ୍ୱିତୀୟ ସିନେମା । ଏହି ସିନେମାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଓ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ । ଜୋୟାଙ୍କ ସିନେମା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଫରହାନ ଅଖତାର ଡାଇଲଗ୍ ଲେଖୁଛନ୍ତି । ଜୋୟା ଅଖତାରଙ୍କ ଏହି ସିନେମା, ଏକ ଏପରି ଯୁବକଙ୍କ କାହଣୀ ଉପରେ ଆଧାରତି ଯିଏ ମୁମ୍ବାଇର ଝୁଗି ବସ୍ତିରେ ରହେ ଆଉ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ପରେ ଜଣେ ରାପର ହୋଇପାରେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଭାବୀ ପତ୍ନୀ କେମିତି ହୋଇଥିବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ଖିଲଜିଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ରଣବୀରଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା - 4.3

86%

ରଣବୀର ନିଜର ଆଗାମୀ ସିନେମା ‘ଗଲି ବୟ’ରେ ସେ ବସ୍ତିରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି - 4.6

91%
4.4/5

Very Good!

ଗଲି ବୟ ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ

ରଣବୀର ସିଂ ସିନେମା ପାଇଁ କଡ଼ା ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି । ଭୂମିକାକୁ ଜୀବନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ସେ ସବୁବେଳେ ଚେଷ୍ଟା କରି ଥାଆନ୍ତି । ଯାହା ତାଙ୍କ ସିନେମାରେ ଦେଖାଯାଏ ମଧ୍ୟ । ବିଭିିନ୍ନ ସିନେମାର ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖି ଏକଥା ଆପଣ ନିଜେ ଅନୁମାନ କରିପାରୁଥିବେ । ‘ରାମଲୀଲା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବାଜିରାଓ ମସ୍ତାନୀ’ ଓ ‘ବେଫିକ୍ରେ’ ଆଦି ସିନେମା ତାଙ୍କ କଠିନ କରିଶ୍ରମର ଜ୍ୱଳନ୍ତ ଉଦାହରଣ ।ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ସିନେମା ‘ପଦ୍ମାବତ’ରେ ସେ ଆଲ୍ଲାଉଦ୍ଦୀଦ ଖିଲଜିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଖିଲଜିଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ରଣବୀରଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସିନେମା ପାଇଁ ସେ ନିଜର ଲୁକ ଠାରୁ ଆରମ୍ କରି ଭାଷା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତୁ ସବୁ ଉପରେ ବେଶ୍ ନଜର ରଖନ୍ତି ।

No Votes Yet

You're not rated yet