Entertainment

ଧର୍ମଗୁରୁ ଓଶୋଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ରଣବୀର

ସବୁ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ରଣବୀର ସିଂହ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହ ଏବେ ସବୁ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି । ସଞ୍ଜୟ ଲିଲା ଭଂଶାଳୀ , ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ,କବୀର ଖାନ ଏବଂ ରୋହିତ ଶେଠୀଙ୍କ ଭଳି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ପରେ ଏବେ କରନ ଜୋହାର ମଧ୍ୟ ରଣବୀରଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।  ଧର୍ମା ପ୍ରଡକସନର ଏକ ସିନେମା ପାଇଁ ଚୁକ୍ତିବଦ୍ଧ କରିଛନ୍ତି ରଣବୀରଙ୍କୁ ।

ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ  କରନ ଜୋହାର ଧର୍ମଗୁରୁ ଓଶୋଙ୍କର ଜୀବନ ଉପରେ ଏକ ବାୟୋପିକ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେଥିରେ ରଣବୀର ଓଶୋଙ୍କ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିବେ । ଏହାର ନିର୍ଦେଶନା ଦେବେ ଶକୁନ ବାତ୍ରା । ଏହି ସିନେମାକୁ ହିନ୍ଦୀ ସହିତ ଅନେକ ଭାଷାରେ ନିର୍ମାଣ କରାଯିବ ।

ଏହି ସିନେମାଟି ଭାରତ ସମେତ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ଲାଭ କରିବ । ରଣବୀର ସିଂହ ‘ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଜା ବରାତ’ ସିନେମାରୁ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ବ କରିଥିଲେ । ରଣବୀର ପରବର୍ତୀ ସମୟରେ ଲୁଟେରା ,ଗୋଲିୟ କି ରାସ ଲିଲା ରାମଲିଲା ,ବାଜିରାଓ ମସ୍ତାନି ଏବଂ ପଦ୍ମାବତ ଭଳି ସିନେମାରେ ନିଜ ଅଭିନୟର ପରାକାଷ୍ଠା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଟି୨୦ ତ୍ରିରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ : ଭାରତକୁ ୫ ଓ୍ଵିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କଳା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା

Related posts

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ଜୈନର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ

ENO Beuro

୨୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି  ‘ଦିଲ୍‌ ମିଲ୍‌ ଗୟେ’ର ଅଭିନେତା କରନ

ENO Beuro

ଭାଲେନଟାଇନସ୍ ଡେ ରେ ପରଦାକୁ ଆସିବା ‘ଗଲି ବୟ’

ENO Beuro

Leave a Comment