• Home
  • News
  • ଅଡୁଆରେ ଦାତି ମହାରାଜ
News

ଅଡୁଆରେ ଦାତି ମହାରାଜ

ପାଲି ଆଶ୍ରମରୁ ଶତାଧିକ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀର ଆତ୍ମଘୋଷିତ ଧର୍ମଗୁରୁ ଦାତି ମହାରାଜଙ୍କ କଳା କାରନାମାର ଗୁମର ଫିଟିବାରେ ଲାଗିଛି। ଗତ ୧୧ ତାରିଖ ଦିନ ଆତ୍ମ ଘୋଷିତ ବାବା ଦାତୀ ମହାରାଜଙ୍କ ନାଁରେ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ ହେବାପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ଖୋଳତାଡ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଆତ୍ମଘୋଷିତ ଭଗବାନ ପରମହଂସ ବୋଲାଉଥିବା ଦାତୀ ମହାରାଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜଣେ ମହିଳା ଭକ୍ତ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ।

ବାବାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଆଲ୍ଲାବାସ ସ୍ଥିତ ଗୁରୁକୁଳ ଆଶ୍ରମରେ ପାଖାପାଖି ୭ଶହ ଝିଅ ରହୁଥିଲେ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ଗୁରୁକୁଳ ଆଶ୍ରମରେ ମାତ୍ର ଶହେ ଜଣ ଝିଅ ରହୁଥିବା ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି। ଦାତିଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ ସ୍ଥିତ ଆଶ୍ରମର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଜବତ କରିବା ସହ ଆଶ୍ରମ ନିକଟସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କୁ ଏନେଇ ପଚରାଉଚରା ମଧ୍ୟ ଚାଲିଛି। ତେବେ ନିଖୋଜ ୬ଶହ ଝିଅ କୁଆଡେ ଗଲେ ଏବଂ କେଉଁ କାରଣରୁ ଆଶ୍ରମ ଛାଡିଲେ ତାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଛାନବିନ୍ କରୁଛି ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ।

ଅଡୁଆରେ ଦାତି ମହାରାଜ ଅଡୁଆରେ ଦାତି ମହାରାଜ daati

ପଢନ୍ତୁ; ଭାଗବତ ଗୀତା ଅଧ୍ୟୟନ ଦ୍ୱାରା କେଉଁ ସବୁ ସଙ୍କଟ ରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଥାଏ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Related posts

ଚାରିଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ।ଳୟ

Krishna Kumar Manoj

ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ନାବାଳିକା ଝିଅ ଗୁରୁତର !

Krishna Kumar Manoj

ଜେସିବିକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଏର୍ଣ୍ଣାକୁଲମ-ହାଓ୍ବଡ଼ା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍‌

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More