ପୁଣି ବାବଙ୍କ ନାଁରେ କଳଙ୍କ:ଦାତି ମହାରାଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ

ବାବଙ୍କ ନାଁରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ  ମାମଲା

ପୁଣି ବାବା ନାଁ ରେ କଳଙ୍କ। ବିଗତ ଦିନରେ ବହୁ ବାବା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ବିବାଦୀୟ ହେବା ପରେ ସୋମବାର ଦିନ ପୁଣି ଜଣେ ବାବାଙ୍କ କାରନାମା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଦିଲ୍ଲୀର ଫତେହପୁରସ୍ଥିତ ଶନିଧାମ ମନ୍ଦିରର ସଂସ୍ଥାପକ ଦାତି ମହାରାଜ।

ଜଣେ ମହିଳା ଦାତି ମହାରାଜଙ୍କ ନାଁରେ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ୨ବର୍ଷ ତଳେ ପୀଡ଼ିତା ଦାତି ମହାରାଜଙ୍କ ସେବା କରିବାକୁ ମନ୍ଦିରରେ ରହୁଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହ ବାବା ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ଏକଥା କାହାକୁ କହିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ବାବା।

ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଦାତି ମହାରାଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଂଗୀନ ଦଫା ୩୭୬(ଦୁଷ୍କର୍ମ), ୩୭୭ (ଅପ୍ରାକୃତିକ ଯୌନକ୍ରିୟା) ଏବଂ ୩୫୪ (ଅସଦାଚରଣ)ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ୍‍।

ପଢନ୍ତୁ;ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ “ଧଡକ୍” ର ଟ୍ରେଲର

ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଦିଲ୍ଲୀର ଫତେହପୁରସ୍ଥିତ ଶନିଧାମ ମନ୍ଦିରର ସଂସ୍ଥାପକ ଦାତି ମହାରାଜ। - 4.3

86%

ଏକଥା କାହାକୁ କହିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ବାବା। - 4.3

85%
4.3/5

Very Good!

ପୁଣି ବାବଙ୍କ ନାଁରେ କଳଙ୍କ:ଦାତି ମହାରାଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ

ପୁଣି ବାବା ନାଁ ରେ କଳଙ୍କ। ବିଗତ ଦିନରେ ବହୁ ବାବା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ବିବାଦୀୟ ହେବା ପରେ ସୋମବାର ଦିନ ପୁଣି ଜଣେ ବାବାଙ୍କ କାରନାମା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଦିଲ୍ଲୀର ଫତେହପୁରସ୍ଥିତ ଶନିଧାମ ମନ୍ଦିରର ସଂସ୍ଥାପକ ଦାତି ମହାରାଜ।

No Votes Yet

You're not rated yet