Recipes & Food

ଆଜି ହିଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଦହି ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ି,ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ

ENO Beuro
ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ି, ବସାଦହି, ସୋରିଷ, ରସୁଣ, ଲଙ୍କା ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁଯାୟୀ ଲୁଣ, ହଳଦୀ ଓ ତେଲ। ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ ପ୍ରଥମେ ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ିରୁ ଚୋପା  ଛଡ଼ାଇ ଏହାକୁ ଭଲ ଭାବେ ଧୋଇ ସେଥିରେ ଲୁଣ,
Recipes & Food

ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ କ୍ୟାପ୍‌ସିକମ୍‌ ଓ ବେସନ ତରକାରୀ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ

ENO Beuro
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ୩ଟି କ୍ୟାପସିକମ୍‌, ୪ ଚାମଚ ବେସନ, ଲମ୍ବାରେ କଟା ହୋଇଥିବା ଗୋଟିଏ ପିଆଜ, ୪ଟି ରସୁଣ, ଗୋଟିଏ କଞ୍ଚା ଲଙ୍କା ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁସାରେ ହଳଦୀ, ଧନିଆ ପାଉଡର, ସୋରିଷ, ଜିରା, ଚିମୁଟେ
Recipes & Food

ଆଜି ହିଁ ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ି ଫ୍ରାଏଡ଼୍‌ ରାଇସ୍‌

ENO Beuro
ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ   ବାସୁମତୀ ଚାଉଳ, ଫୁଲକୋବି, ଆଳୁ, ଟମାଟୋ, ପିଆଜ, ରସୁଣ, ଅଦା,ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାଛ, କଞ୍ଚା ମଟର, କଞ୍ଚାଲଙ୍କା, ତେଲ କିମ୍ବା ଘିଅ, ହଳଦୀଗୁଣ୍ଡ, ଲୁଣ। ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ   ପ୍ରଥମେ ଚାଉଳକୁ
Recipes & Food

ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ କଦଳୀ ମଞ୍ଜା କଟ୍‌ଲେଟ୍, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ

ENO Beuro
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ କଦଳୀ ମଞ୍ଜା, ଆଳୁ, ପିଆଜ, ଅଟା, ଗରମ ମସଲା ଗୁଣ୍ଡ,ରସୁଣ କଟା, ଅଦା କଟା, କଞ୍ଚାଲଙ୍କା କଟା, କଟା ଧନିଆ ପତ୍ର, ରିଫାଇନ୍ ତେଲ ଓ ଲୁଣ। ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ ପ୍ରଥମେ
Recipes & Food

ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ମେଥି କର୍ନ ପଲଉ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ

ENO Beuro
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ୫୦୦ ଗ୍ରା . ଡେରାଡୁନ ବାସୁମତୀ ଚାଉଳ, ୨ ବିଡା ମେଥି ଶାଗ, ଅଧା କପ୍ ମକା ଦାନା, ୨ ଟି ବଡ ପିଆଜ, ୨/୩ଟି ଗୁଜୁରାତି, ୫/୬ଟି ଲବଙ୍ଗ, ୧
Recipes & Food

ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ମସରୁମ ଫ୍ରଇଡ ରାଇସ !

ENO Beuro
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ :- ଭାତ- ୨ କପ୍,କଟା ହୋଇଥିବା ଛତୁ- ୧ କପ୍,ପିଆଜ ଷଣ୍ଢାର ଧଳା ଅଂଶ- ଅଧା କପ୍,ପିଆଜ ଷଣ୍ଢାର ସବୁଜ ଅଂଶ- ଅଧା କପ୍,ବିନ୍ସ- ଅଧା କପ୍,ଶିମଲା ମିର୍ଚ- ଅଧା କପ୍,ସୋୟା
Recipes & Food

ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ମାଟିହାଣ୍ଡି କଙ୍କଡ଼ା!ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ

ENO Beuro
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ କଙ୍କଡ଼ା, ତେଲ, ଧଣିଆ ଗୁଣ୍ଡ, କଟା ପିଆଜ, ପିଆଜ ବଟା, ଅଦା ରସୁଣ ବଟା,ହଳଦୀ ଗୁଣ୍ଡ, ଲଙ୍କା ଗୁଣ୍ଡ, ଜିରା ଗୁଣ୍ଡ,  ଟମାଟୋ ବଟା ବା ପେଷ୍ଟ୍, ଗରମ ମସଲା, ତେଜପତ୍ର,

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More