Featured

ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ରେ ଶେଷ ହେଉଛି ଜିଓ ପ୍ରାଇମ , ତା ପରେ କ’ଣ କରିବେ ?

ଶନିବାର ଦିନ ଶେଷ ହେଉଛି ଜିଓ ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରସିପ୍‌ର ଅବଧି

ଆସନ୍ତା ୩୧ ତାରିଖରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରସିପ୍‌ ଅବଧି ସମାପ୍ତ ହେବ । କିନ୍ତୁ ସମୟସୀମା ଶେଷ ହେବା ପରେ ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରମାନେ କେଉଁ ସୁବିଧା ପାଇବେ ତାହାକୁ ନେଇ କମ୍ପାନି ପକ୍ଷରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଘୋଷଣା କରାଯାଇନାହିଁ । ଏହା ପରେ କଣ ହେବ ତାହାକୁ ନେଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସୁକତା ବଢିଯାଇଛି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ ଏ ସଂପର୍କରେ ଆସନ୍ତା ଦିନି ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଜିଓ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଘୋଷଣା କରାଯାଇପାରେ । କମ୍ପାନି କଣ ଘୋଷଣା କରିବ ତାହା ଜଣାନଥିଲେ ମଧ୍ୟ କେତେକ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ କମ୍ପାନି ଏହି ବୈଧତାକୁ ଆହୁରି ବଢାଇପାରେ ।

ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ କମ୍ପାନି ପକ୍ଷରୁ ମାଗଣା ଜିଓ ସେବା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା । ପ୍ରଥମ ୬ ମାସ ପାଇଁ ଉଭୟ ଭଏସ ଓ ଡାଟା ମାଗଣା ଥିଲା । ପରେ କମ୍ପାନି ପେମେଣ୍ଟ ଫର୍ମାଟକୁ ଗଲା । ଗ୍ରାହକମାନେ ୯୯ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କରି ଏହି ଜିଓ ପ୍ରାଇମ ସେବା ଚାଲୁ ରଖିପାରିଲେ । ଗତ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ ୧ରେ ଜିଓ ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରସିପକୁ ଆହୁରି ଏକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ବଢାଗଲା ଯାହାକି ଆସନ୍ତା ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ରେ ସମାପ୍ତ ହେବ ।

ପୂର୍ବରୁ ୯୯ ଟଙ୍କା ଦେଇ ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରସିପ ମିଳୁଥିବାବେଳେ କମ୍ପାନି ଏଥର ସେଥିରେ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରେ ଅଥବା ୯୯ ଟଙ୍କାକୁ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ରଖିପାରେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କମ୍ପାନି ଏକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନୂଆ ତାରିଫ ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ କରିପାରେ । ଏଣୁ ଆଉ ଦିନେ ଦୁଇଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

କେଉଁ ଜୁସ ପିଇଲେ କେଉଁ ରୋଗ ଭଲ ହୁଏ , ଜାଣନ୍ତୁ !

Related posts

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ ଆଦେଶ : ଆଧାର ଲିଙ୍କ ଅବଧି ବଢିଲା

ENO Beuro

ମୋବାଇଲରେ ଟେକ୍ଟ କଲାବେଳେ ବେକକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଙ୍କାଇବା ଦ୍ୱାରା ଏହା ଶରୀର ଉପରେ କଣ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ!

ENO Beuro

ପାୱାରବ୍ୟାଙ୍କ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି କି? ସାବଧାନ! ନଚେତ ହୋଇପାରେ ଏହି ସବୁ ଅସୁବିଧା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment