• Home
  • Entertainment
  • ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି ରିମି : ଘାରିଛି ପ୍ରଯୋଜନା ନିଶା
Entertainment

ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି ରିମି : ଘାରିଛି ପ୍ରଯୋଜନା ନିଶା

ବ୍ୟବସାୟିକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ

‘ ହଙ୍ଗାମା ‘ , ‘ ବାଗବାନ ‘ , ‘ ଗୋଳମାଲ ଅନଲିମିଟେଡ ‘ , ‘ ହେରା ଫେରି ‘ ଭଳି ସିନେମାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ରିମି ସେନ୍ ବେଶ ସୁପରିଚିତ । ତେବେ ଆଜିକାଲି ରିମି ଆଉ ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ରିମି ନିର୍ଦେଶନା ଏବଂ ପ୍ରଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଲା , ଯଦି ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ ରହିଲା ଏବଂ କୌଣସି ଭଲ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଗୋଇଗଲା ତା ‘ ହେଲେ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ।

ପୂର୍ବରୁ ସେ ‘ ବୁଧିଆ ସିଂ : ବର୍ନ ଟୁ ରନ୍ ‘ ଶୀର୍ଷକରେ ଏକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିଥିଲେ । ସେଥିରେ ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ତାହା ବିସ୍ମୟ ବାଳକ ବୁଧିଆ ସିଂହଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଥିଲା । ସିନେମାଟିକୁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଟ ଶିଶୁ ଚଳଚିତ୍ର ଭାବେ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ବି ମିଳିଥିଲା । ଏପରି ସ୍ଥଳେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ ନିର୍ଦେଶନା ଓ ପ୍ରଯୋଜନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟିକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ ରଖିଛନ୍ତି ।

ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି ରିମି : ଘାରିଛି ପ୍ରଯୋଜନା ନିଶା rimi sen

ପଢନ୍ତୁ ;

ବହୁତ ଜଲଦି ପରଦାକୁ ଆସିବା ନୂତନ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘୪ ଇଡିଅଟସ’

Related posts

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ନୀଳମାଧବ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ‘ହାଲ୍‌କା’

Krishna Kumar Manoj

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଉଉଣୀ

Krishna Kumar Manoj

ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଉପରେ କ’ଣ ପାଇଁ ରାଗିଲେ ଇଲିଆନା ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More