ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି ରିମି : ଘାରିଛି ପ୍ରଯୋଜନା ନିଶା

ବ୍ୟବସାୟିକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ

‘ ହଙ୍ଗାମା ‘ , ‘ ବାଗବାନ ‘ , ‘ ଗୋଳମାଲ ଅନଲିମିଟେଡ ‘ , ‘ ହେରା ଫେରି ‘ ଭଳି ସିନେମାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ରିମି ସେନ୍ ବେଶ ସୁପରିଚିତ । ତେବେ ଆଜିକାଲି ରିମି ଆଉ ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ରିମି ନିର୍ଦେଶନା ଏବଂ ପ୍ରଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଲା , ଯଦି ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ ରହିଲା ଏବଂ କୌଣସି ଭଲ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଗୋଇଗଲା ତା ‘ ହେଲେ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ।

ପୂର୍ବରୁ ସେ ‘ ବୁଧିଆ ସିଂ : ବର୍ନ ଟୁ ରନ୍ ‘ ଶୀର୍ଷକରେ ଏକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିଥିଲେ । ସେଥିରେ ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ତାହା ବିସ୍ମୟ ବାଳକ ବୁଧିଆ ସିଂହଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଥିଲା । ସିନେମାଟିକୁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଟ ଶିଶୁ ଚଳଚିତ୍ର ଭାବେ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ବି ମିଳିଥିଲା । ଏପରି ସ୍ଥଳେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ ନିର୍ଦେଶନା ଓ ପ୍ରଯୋଜନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟିକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ ରଖିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବହୁତ ଜଲଦି ପରଦାକୁ ଆସିବା ନୂତନ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘୪ ଇଡିଅଟସ’

ପୂର୍ବରୁ ସେ ' ବୁଧିଆ ସିଂ : ବର୍ନ ଟୁ ରନ୍ ' ଶୀର୍ଷକରେ ଏକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିଥିଲେ - 91%

91%

ବ୍ୟବସାୟିକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ ରଖିଛନ୍ତି ।  - 88%

88%
89.5%

Very Good!

ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି ରିମି : ଘାରିଛି ପ୍ରଯୋଜନା ନିଶା

' ହଙ୍ଗାମା ' , ' ବାଗବାନ ' , ' ଗୋଳମାଲ ଅନଲିମିଟେଡ ' , ' ହେରା ଫେରି ' ଭଳି ସିନେମାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ରିମି ସେନ୍ ବେଶ ସୁପରିଚିତ । ତେବେ ଆଜିକାଲି ରିମି ଆଉ ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ରିମି ନିର୍ଦେଶନା ଏବଂ ପ୍ରଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଲା , ଯଦି ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ ରହିଲା ଏବଂ କୌଣସି ଭଲ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଗୋଇଗଲା ତା ' ହେଲେ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ।

No Votes Yet

You're not rated yet