Entertainment

ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି ରିମି : ଘାରିଛି ପ୍ରଯୋଜନା ନିଶା

ବ୍ୟବସାୟିକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ

‘ ହଙ୍ଗାମା ‘ , ‘ ବାଗବାନ ‘ , ‘ ଗୋଳମାଲ ଅନଲିମିଟେଡ ‘ , ‘ ହେରା ଫେରି ‘ ଭଳି ସିନେମାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ରିମି ସେନ୍ ବେଶ ସୁପରିଚିତ । ତେବେ ଆଜିକାଲି ରିମି ଆଉ ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ରିମି ନିର୍ଦେଶନା ଏବଂ ପ୍ରଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଲା , ଯଦି ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ ରହିଲା ଏବଂ କୌଣସି ଭଲ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଗୋଇଗଲା ତା ‘ ହେଲେ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ।

ପୂର୍ବରୁ ସେ ‘ ବୁଧିଆ ସିଂ : ବର୍ନ ଟୁ ରନ୍ ‘ ଶୀର୍ଷକରେ ଏକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିଥିଲେ । ସେଥିରେ ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ତାହା ବିସ୍ମୟ ବାଳକ ବୁଧିଆ ସିଂହଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଥିଲା । ସିନେମାଟିକୁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଟ ଶିଶୁ ଚଳଚିତ୍ର ଭାବେ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ବି ମିଳିଥିଲା । ଏପରି ସ୍ଥଳେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ ନିର୍ଦେଶନା ଓ ପ୍ରଯୋଜନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟିକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ ରଖିଛନ୍ତି ।

ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି ରିମି : ଘାରିଛି ପ୍ରଯୋଜନା ନିଶା rimi sen

ପଢନ୍ତୁ ;

ବହୁତ ଜଲଦି ପରଦାକୁ ଆସିବା ନୂତନ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘୪ ଇଡିଅଟସ’

Related posts

Odia Girl Barnali Hota Along With Her Band Euphony Declared Runners Up In Dil Hai Hindustani

ENO Beuro

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଓଲିଉଡ ଡିଭା ଅର୍ଚ୍ଚିତା,ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ ଫ୍ୟାଶନ ୱିକ ରାମ୍ପରେ ଦେଖାଇଲେ ଜଲୱା

ENO Beuro

ଆଗାମୀ କମେଡୀ ସିନେମାରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ “ଦେବ”

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More