Entertainment

ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି ରିମି : ଘାରିଛି ପ୍ରଯୋଜନା ନିଶା

ବ୍ୟବସାୟିକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ

‘ ହଙ୍ଗାମା ‘ , ‘ ବାଗବାନ ‘ , ‘ ଗୋଳମାଲ ଅନଲିମିଟେଡ ‘ , ‘ ହେରା ଫେରି ‘ ଭଳି ସିନେମାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ରିମି ସେନ୍ ବେଶ ସୁପରିଚିତ । ତେବେ ଆଜିକାଲି ରିମି ଆଉ ଅଭିନୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ରିମି ନିର୍ଦେଶନା ଏବଂ ପ୍ରଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଲା , ଯଦି ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ ରହିଲା ଏବଂ କୌଣସି ଭଲ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଗୋଇଗଲା ତା ‘ ହେଲେ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ।

ପୂର୍ବରୁ ସେ ‘ ବୁଧିଆ ସିଂ : ବର୍ନ ଟୁ ରନ୍ ‘ ଶୀର୍ଷକରେ ଏକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିଥିଲେ । ସେଥିରେ ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ତାହା ବିସ୍ମୟ ବାଳକ ବୁଧିଆ ସିଂହଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଥିଲା । ସିନେମାଟିକୁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଟ ଶିଶୁ ଚଳଚିତ୍ର ଭାବେ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ବି ମିଳିଥିଲା । ଏପରି ସ୍ଥଳେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ ନିର୍ଦେଶନା ଓ ପ୍ରଯୋଜନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟିକ ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ ରଖିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବହୁତ ଜଲଦି ପରଦାକୁ ଆସିବା ନୂତନ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘୪ ଇଡିଅଟସ’

Related posts

ବିଦେଶୀ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ ମାଗାଜିନ୍‌ କଭର ପେଜ୍‌ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା

ENO Beuro

ଏହି ତିନୋଟି ସିନେମାରେ ନାୟକ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ହାସ୍ୟାଭିନେତା ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌

ENO Beuro

ରିଲିଜ ହେଲା ହ୍ୟୁମାନ ସାଗରଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ଆଉ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଗୀତ ‘ହୃଦୟ ହୀନା କୁ ଦେଲି ହୃଦୟ’

ENO Beuro

Leave a Comment