• Home
  • Entertainment
  • ‘ବିଗ ବସ’ ସିଜିନ-୯ ର ଏହି ଯୋଡି ଗୋଆରେ କରିଛନ୍ତି ବିବାହ
Entertainment

‘ବିଗ ବସ’ ସିଜିନ-୯ ର ଏହି ଯୋଡି ଗୋଆରେ କରିଛନ୍ତି ବିବାହ

ବିଗ ବସ ସିଜିନ-୯ ରେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା ଏମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ

ଉଭୟ କିଥ ଓ ରୋସେଲ ଟିଭି ଉପସ୍ଥାପକ ଭାବେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ମଡେଲିଂରେ ଉଭୟ ମଧ୍ୟ ହାତେଇଛନ୍ତି ସଫଳତା । ଟେଲିଭିଜନର ହଟ ଯୋଡି କିଥ ସେକୁଏରା ଏବଂ ରୋସେଲ ରାଓ ଗୋଆରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି । ବିଗ ବସ ସିଜିନ-୯ ରେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା ଏମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ।

ବିଗ ବସ ସିଜିନ-୯  ରିୟାଲିଟି ଶୋରେ ଜଣାପଡିଥିଲା କିଥ ଓ ରୋସେଲଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ । ଏହି ଶୋରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ସଭିଁଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖିଥିଲେ କିଥ ଓ ରୋସେଲ ।

କିଥ ଓ ରୋସେଲଙ୍କୁ ଅନେକ ରିୟାଲିଟି ଶୋରେ ବି ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା । ଏହାପରେ ସବୁ ସାମାଜିକ ମିଳନ, ପର୍ବ ଓ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ ଏହି ଯୋଡି । କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ଖୁଲମଖୁଲା ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବା ଏହି ଯୋଡି କିନ୍ତୁ ଚୁପଚାପ ଭାବେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।

ଗୋଆରେ ଚୁପଚାପ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏହି ଯୋଡି । ଗୋଆରେ ବିଚ ୱେଡିଂ କରିଛନ୍ତି ଟେଲିଭିଜନର ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଡି । ଦୁହେଁ ଗୋଆରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ଶୈଳୀରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ବିବାହ ପରେ ବିବାହ ସମୟର କିଛି ଖାସ ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଉଭୟ କିଥ ଓ ରୋସେଲ ।

ଧଳା ରଙ୍ଗର ଗାଉନରେ ରୋସେଲ ବଧୁବେଶରେ ବେଶ ଆକର୍ଷିତ ଲାଗୁଥିବାବେଳେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସୁଟରେ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଲାଗୁଛନ୍ତି କିଥ । ଏବେ ନିଜ ଜୀବନର ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି କିଥ ଓ ରୋସେଲ ।

‘ବିଗ ବସ’ ସିଜିନ-୯ ର ଏହି ଯୋଡି ଗୋଆରେ କରିଛନ୍ତି ବିବାହ kit and rochel

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ କାମ , ହୋଇପାରିବେ ଧନୀ

Related posts

୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଡିଲକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କଲେ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ୍‌ ,ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ

Krishna Kumar Manoj

Satyajeet Jena Got Offered To Train Under India’s Music Maestro AR Rahman

Krishna Kumar Manoj

ନଭେମ୍ବରରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଯୋଡ଼ି

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More