Entertainment

ବନ୍ଦ ହେବ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଧାରାବାହିକ ‘ସାବଧାନ ଇଣ୍ଡିଆ’

ସୋ’କୁ ବନ୍ଦ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି

ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲି ଆସୁଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଧାରାବାହିକ ‘ସାବଧାନ ଇଣ୍ଡିଆ’ ବନ୍ଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କଥାଟା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ କି ? ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ଚ୍ୟାନେଲର ନିର୍ମାଣକାରୀ ଏହି ସୋ’କୁ ତୁରନ୍ତ ବନ୍ଦ କରିବା ଲାଗି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ଏହି ସୋ ଲାଇଫ ଓକେ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଆସୁଥିଲା, ମାତ୍ର ପରେ ଏହା ଷ୍ଟାର ଭାରତ ଚ୍ୟାନେଲରେ ପ୍ରସାରଣ କରାଗଲା ।ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ସୋର ଟିଆରପି ସବୁବେଳେ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରରେ ରହି ଆସିଛି ।

ଖବର ଅନୁସାରେ , ଏହି ସୋରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା କାହାଣୀ ପାଇଁ ହିଁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିସ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି । ଏଥି ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ  ଆସୁଛି । ସାବଧାନ ଇଣ୍ଡିଆର କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଲଗାତାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ସୋ’ରେ ଅପରାଧ ଘଟଣା ଗୁଡିକୁ ଦେଖାଇବାର ଶୈଳୀ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି । ଏହି କାରଣରୁ ଚ୍ୟାନେଲ ତୁରନ୍ତ ଏହି ସୋ’କୁ ବନ୍ଦ କରିବାର ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇଛି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଚ୍ୟାନେଲ ଏକ ନୂଆ ପଲିସିର ଚୟନ କରିଛନ୍ତି । ନୂଆ ପଲିସି ଅନୁସାରେ ଷ୍ଟାର ଭାରତ ଏପରି ସୋ ପ୍ରସାରଣ କରିବ ଯାହା ଉଭୟ ସହର ଏବଂ ଗ୍ରାମୀଣ କ୍ଷେତ୍ରର ଦର୍ଶକମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବ । ଏହି ସୋ’ରେ ପ୍ରସାରଣ କରାଯାଉଥିବା ଅପରାଧୀକ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଅନେକ ଆଲୋଚନାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡୁଛି । ଏହି କାରଣରୁ ସୋ’କୁ ବନ୍ଦ କରିବାର ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇଛନ୍ତି । ଚାରି ବର୍ଷ ଧରି ଦର୍ଶକଙ୍କର ମନପସନ୍ଦ ସୋ ହେବା ସତ୍ୱେ ଏହି ସୋ’କୁ ବନ୍ଦ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ।

ବନ୍ଦ ହେବ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଧାରାବାହିକ ‘ସାବଧାନ ଇଣ୍ଡିଆ’ sabdhan india

ପଢନ୍ତୁ ;

ଅଣ୍ଡା ଖାଇବା ଆମ ଶରୀର ପାଇଁ କେତେ ଲାଭଦାୟକ ଓ କେତେ କ୍ଷତିକାରକ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ଆସନ୍ତା ୨୫ତାରିଖରେ ପୁରା ଦେଶରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ପଦ୍ମାବତ୍ , ରିଲିଜ୍ କୁ ନେଇ ହୋଇଥିବା ସବୁ ଆବେଦନକୁ ଖାରଜ କରିଛନ୍ତି : ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ENO Beuro

‘ଯୋଗୀ’ରେ ଏକ ନୂଆ ଯୋଡିକୁ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ

ENO Beuro

ନ୍ୟୁୟର୍କର ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More