Movie News

ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ, ଶେଷରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର ଓ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ପରଦାରେ ଏକାଠି

ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ଘଟିଲା । ଶେଷରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର ଓ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ଏକାଠି, ଲୋକପ୍ରିୟ ସାର୍ଥକ ମ୍ୟୁଜିକ ବ୍ୟାନରର ଆଗାମୀ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ । ଏହା ସାର୍ଥକର ୨୩ ତମ ସିନେମା । ଏହି ସିନେମାରେ ସବ୍ୟସାଚୀ, ଏଲିନା ଏବୋଂ ପପୁ ପମ ପମ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ।

ସିନେମାର ଟାଇଟଲ ଏପର୍ଜ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇନାହିଂ । ସୀତାରାମ ଅଗରୱାଲ ଏହି ସିନେମାର ପ୍ରଯୋଜକ ଓ ରମେଶ ରାଉତ ଏହାର ନିର୍ଦେଶନା ଦାଇତ୍ଵରେ ଅଛନ୍ତି ।  ବୈଦ୍ୟନାଥ ଦାଶ ଏହି ସିନେମାର ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ । ନିର୍ମଳ ନାୟକ କାହାଣୀର ସଂଳାପ ଲେଖିବା ସହ ସଂଗୀତ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ଦର୍ଶକମାନେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏଲିନା ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ପରଦା ଉପରେ ଦେଖିବେ । ପପୁ ପମ ପମ ଏହି ସିନେମାରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଆସୁଛନ୍ତି ।

ରମେଶ ରାଉତ ଆଗରୁ ଏଲିନାଙ୍କ କାବୁଲା ବାରବୁଲା କୁ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ଏବୋଂ ଏହା ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦଶହରା ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲେ । ପାଗଳ କରିଛି ପାଉଁଜି ତୋର ଏବୋଂ ମୁଁ ଏକା ତୁମର ହେଉଛି ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ସାର୍ଥକ ବ୍ୟାନରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ସିନେମା । ସାର୍ଥକ ର ସପନର ପଥେ ପଥେ ନିକଟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ବେଳେ ଏହାର ଅନ୍ୟ ଏକ ନିର୍ମାଣଧୀନ ସିନେମା ଲେଲା ଓ ଲେଲା ନୂଆ ବର୍ଷରେ ପରଦା ଉପରକୁ ଆସିବ ବୋଲି ଅଣ୍ଟା ଭିଡୁଛି ।

ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ, ଶେଷରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର ଓ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ପରଦାରେ ଏକାଠି

ପଢନ୍ତୁ, ବର୍ଷାରେ ଫିକା ପଡିଯାଇଥିବା ଦୀପାବଳି ପର୍ବ କୁ ରଙ୍ଗ ଦେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀନି ଓ ଏଲିନା ଦାସ

Related posts

Mahurat Shot Of Upcoming Odia Flick “Tu Hi Re” Has Been Held

Jitendra

Buxi Jagabandhu Ollywood Movie Anubhav

Jitendra

“Premara Nisha Niara Niara” Odia Movie Going To Release On 9th December

Jitendra

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More