• Home
  • Movie News
  • ୪ ବର୍ଷର ବ୍ୟବଧାନ, ସାର୍ଥକ ପାଇଁ ଆଉଥରେ ସଫଳତା ଆଣିବ ତ?
Movie News

୪ ବର୍ଷର ବ୍ୟବଧାନ, ସାର୍ଥକ ପାଇଁ ଆଉଥରେ ସଫଳତା ଆଣିବ ତ?

ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର, ପରିଚୟ ଦେବାକୁ ବି ପଡିବନି । କାରଣ ସେ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ଓଲିଉଡର ବହୁ ଆଗଧାଡିର ନାୟକଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ  । ବହୁ ବଡ ବଡ ବ୍ୟାନରରେ ସିଏ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏବେ ସେ ପ୍ରାୟ ୪ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣିଥରେ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ସାର୍ଥକ ର ବ୍ୟାନରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ।

ଏଠାରେ ଯେଉଁ ପ୍ରଯୋଜନା କଥା କୁହାଯାଇଛି ତାହା ହେଲା ସାର୍ଥକ । “ପାଗଳ କରିଛି ପାଉଁଜି ତୋର” ହେଉଛି ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥାର ପ୍ରଥମ ଓଡିଆ ଛବି, ଏହାଦ୍ବାରା ହିଁ ସାର୍ଥକ ତା’ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦୁନିଆର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଓଡିଆ ଛବି “ଆକାଶେ କି ରଙ୍ଗ ଲାଗିଲା” ପ୍ରଥମେ ଏହି ବ୍ୟାନରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ।

୨୦୦୯ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ପାଗଳ କରିଛି ପାଉଁଜି ତୋର, ସାର୍ଥକର ନୂଆ ସିନେମା ହେଇଥିବା ସ୍ଥଳେ ଏହି ବ୍ୟାନରରେ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ସିନେମା । ତେଣୁ ସାର୍ଥକ ତାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ପ୍ରଥମ ଶୁଭାରମ୍ଭ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ସହ ହିଁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ୪ ବର୍ଷ ପରେ ଅର୍ଥାତ ୨୦୧୩ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା “ମୁଁ ଏକା ତୁମର” ସିନେମାଟି ମଧ୍ୟ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କର ଓ ଏହାର ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଥିଲା ସାର୍ଥକ ।  ଉଭୟ ସିନେମାକୁ ସିନେପ୍ରେମୀ ମାନେ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହିତ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା । ଉଭୟ ସିନେମାରେ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ସାଜିଥିଲେ ଚୁଲବୁଲି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ।

ପୁଣି ଚାରିବର୍ଷ ପରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ପ୍ରଯୋଜକ ସୀତାରାମ ଅଗ୍ରଓ୍ଵାଲଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ହଁ ଏବେ ସାର୍ଥକ ବ୍ୟାନରର ନୂଆ ସିନେମାର ନାୟକ ଭୂମିକା ନିଭାଉଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ ।  ଏହି ନୂଆ ଓଡିଆ ସିନେମାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ବନିଛନ୍ତି ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ । ସିନେମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି “କାବୁଲା ବାରବୁଲା” ନିର୍ଦେଶକ ରମେଶ ରାଉତ । ତେବେ ପୂର୍ବରୁ  ଚାରିବର୍ଷ ବ୍ୟବଧାନରେ ଆସିଥିବା ସବ୍ୟସାଚୀ ସାର୍ଥକକୁ ଲଗାତାର ସଫଳତା ଦେଇଆସିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଏହି ସିନେମା ଅଧିକ ସଫଳ ହେବବୋଲି ସମସ୍ତେ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ।

୪ ବର୍ଷର ବ୍ୟବଧାନ, ସାର୍ଥକ ପାଇଁ ଆଉଥରେ ସଫଳତା ଆଣିବ ତ  ୪ ବର୍ଷର ବ୍ୟବଧାନ, ସାର୍ଥକ ପାଇଁ ଆଉଥରେ ସଫଳତା ଆଣିବ ତ?

ପଢନ୍ତୁ, ମୁନ ଟିଭି ମୁଭିଜ ପ୍ରଯୋଜିତ ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବଜରଙ୍ଗୀ ଅଡ଼ିଓ ରିଲିଜ

Related posts

୨୦୧୭ ରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର , ୪ଟି ଯାଇଛି ଏବୋଂ ଆହୁରି ୨ଟି ଆସୁଛି

Krishna Kumar Manoj

Revenge & Action Odia Movie by Anubhav Mohanty

Jitendra

Sisir Kumar Sahu’s Farchaa To Premiere At Jio MAMI Mumbai Film Festival

Krishna Kumar Manoj

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More