SPORTS

ଅବିଶ୍ଵସନୀୟ ମାହୋଲ,ମୁଁ ବାକ୍ ଶୂନ୍ୟ: ସଚିନ୍‌ ତେନ୍ଦୁଲକର

gallery

କିମ୍ବଦନ୍ତୀ କ୍ରିକେଟର ସଚିନ୍‌ ତେନ୍ଦୁଲକର। ହକି ବିଶ୍ଵକପର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ଥିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି। ସାରା ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଗୁଞ୍ଜରି ଉଠିଥିଲା ସଚିନ୍‌, ସଚିନ୍‌ରେ । ସଚିନ୍‌ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଏତେ ସଂଖ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକ ହକି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଥିବା ଦେଖି ଅଭିଭୂତ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ । ଷ୍ଟାଡିୟମ ଭିତରୁ ନିଜେ ସେଲଫି ଉଠାଇ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ହକିର ରୋମାଞ୍ଚ ସମ୍ପର୍କରେ ଟ୍ଵିଟ୍‌ କରିଥିଲେ ।

ଭାରତର କ୍ରିଡା ବାତାବରଣ ବଦଳୁଛି,କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ

କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଦର୍ଶକ ହକିକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବାରୁ ମୁଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସୀ। ହକି ପ୍ରତି ଏତେସଂଖ୍ୟକ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭଲପାଇବାରେ ମୁଁ ଉତ୍‌ଫୁଲ୍ଲିତ। ଏଠାକାର ପରିବେଶ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ। ପ୍ରକୃତରେ ଏହାକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବାକୁ ମୋ ନିକଟରେ ଶବ୍ଦ ନାହିଁ। ଓଡ଼ିଶା ସରକାରଙ୍କ ବିନା ସହଯୋଗରେ ଏପରି ଏକ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ କେବେ ସମ୍ଭବ ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତା। ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ନିଶ୍ଚିତଭାବେ ଯୁବ ପ୍ରତିଭାଙ୍କୁ ହକି ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ କରିବ। ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ କୋଳାହଳ ମୋ ଖେଳ କ୍ୟାରିୟରକୁ ମନେ ପକାଇ ଦେଇଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ ସଚିନ।

sachin

ପଢନ୍ତୁ; ଆଜି ନବୀନ ଯିବେ ସୁରଟ,ଯୋଗଦେବେ ‘ଓଡ଼ିଶା ମହୋତ୍ସବ’ରେ

Related posts

ମହିଳା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌:୪୦ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ୱାର୍ଟରରେ ଭାରତ

ENO Beuro

ସୁଶୀଲ କୁମାର – ନାସନାଲ ରେସଲିଙ୍ଗରେ ମାତ୍ର ୧ ମିନଟି ୩୩ ସେକେଣ୍ଡ ଲଢି ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣପଦକ ଜିତିଲେ

ENO Beuro

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ ଓପନ: ଫାଇନାଲରେ ଓସାକା-କ୍ୱିଟୋଭା

ENO Beuro

Leave a Comment