SPORTS

ସାଫ୍‍ ୧୫ ବର୍ଷରୁ କମ୍‍ ବାଳିକା ଫୁଟ୍‍ବଲ:ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ହରାଇଲା ଭାରତ

ସାଫ୍‍ ୧୫ ବର୍ଷରୁ କମ୍‍ ବାଳିକା ଫୁଟ୍‍ବଲ ଚମ୍ପିଆନ୍‍ସିପ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହାର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‍ରେ ଭାରତ ବିପୁଳ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି। ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ୧୨-୦ ଗୋଲ୍‍ରେ ହରାଇ ଭାରତ ବିପୁଳ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି। ଭାରତ ପାଇଁ ଶିଲ୍‍କୀ ଦେବୀ ହ୍ୟାଟ୍ରିକ୍‍ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ।

ମ୍ୟାଚ୍‌ର ଉଭୟାର୍ଦ୍ଧରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଦଳ ୬ଟି ଲେଖାଏ ଗୋଲସ୍କୋର କରିଥିଲା। ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ଅଧିନାୟିକା ସିଲ୍କି ଦେବୀ ହ୍ୟାଟ୍ରିକ (ପ୍ରଥମ, ୨୦ତମ ଓ ୪୪ତମ ମିନିଟ୍‌) ଗୋଲସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ସେହିଭଳି ଅଭିକା ସିଂ (୧୩ ଓ ୫୮ତମ), ସୁନୀତା ମୁଣ୍ଡା (୪୨ ଓ ୭୯ତମ) ଓ ଅଞ୍ଜୁ (୮୭ ଓ ୯୦ତମ) ଦୁଇଟି ଲେଖାଏ ଏବଂ ଲିଣ୍ଡା କମ୍‌ (୬ଷ୍ଠ), କ୍ରିତିନା ଦେବୀ (୪୭ତମ) ଓ କିରଣ (୭୨ତମ) ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏ ବଲ ପ୍ରତିପକ୍ଷ ନେଟ୍‌ ମଧ୍ୟକୁ ପଠାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ଅଧିନାୟିକା ସିଲ୍କି ମ୍ୟାଚ୍‌ର ପ୍ରଥମ ମିନିଟ୍‌ରେ ଦଳ ପାଇଁ ଗୋଲସ୍କୋର କରି ଖାତା ଖୋଲିଥିଲେ।

saff ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସାଫ୍‍ ୧୫ ବର୍ଷରୁ କମ୍‍ ବାଳିକା ଫୁଟ୍‍ବଲ:ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ହରାଇଲା ଭାରତ saff

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ୧୩ରେ ଆୟୋଜକ ଭୁଟ୍ଟାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ୨ୟ ମ୍ୟାଚ୍‍ ଖେଳିବ। ଭାରତ ଗ୍ରୁପ୍‍ ‘ଏ’ରେ ଥିବା ବେଳେ ପ୍ରତି ଗ୍ରୁପ୍‍ରୁ ୨ଟି ଲେଖାଏଁ ଦଳ ସେମିଫାଇନାଲ ଖେଳିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିବେ।

 

 

ପଢନ୍ତୁ;ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଓଲିଉଡ ଡିଭା ଅର୍ଚ୍ଚିତା,ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ ଫ୍ୟାଶନ ୱିକ ରାମ୍ପରେ ଦେଖାଇଲେ ଜଲୱା

Related posts

ଭୁବିଙ୍କ ବିଜୟ ଭେଟି : ୨୮ ରନରେ ଜିତିଲା ଭାରତ

ENO Beuro

ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ୧୪ରନ୍ ରେ ହରାଇଲା ରୟାଲ ଚାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର!

ENO Beuro

ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ୍‍ରୁ ବାଦ୍‍ ପଡ଼ିଲା ବ୍ରାଜିଲ୍‍

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More