Entertainment

ନିଜର ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନ୍ୟୁ ବର୍ନ ବେବି ନାମ ଘୋଷଣା କଲେ ଶାହିଦ୍

ବଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର ଶାହିଦ୍ କପୁରଙ୍କର ପୁଅ ହୋଇଛି। ସେ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୀରା ପୁଅର ନାଁ ଜୈନ୍‌ ରଖିଛନ୍ତି। ଶାହିଦ କପୁର ନିଜର ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ସଂଧ୍ୟାରେ ମିରାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଛି । ପୁଅ ଜେନଙ୍କୁ ନେବା ପାଇଁ ସାହିଦ ଏବଂ ଭଉଣୀ ମିଶା ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଁଚିଥିଲେ । ହସ୍ପିଟାଲ ବାହାରେ ସାହିଦ ପୁରା ପରିବାର ସହିତ ମିଡିଆକୁ ପୋଜ ଦେଇଥିଲେ।

sahid ଶାହିଦ୍ ନିଜର ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନ୍ୟୁ ବର୍ନ ବେବି ନାମ ଘୋଷଣା କଲେ ଶାହିଦ୍ sahid

 ଶାହିଦ୍ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶାହିଦ କପୁର ଶୁକ୍ରବାର ଟ୍ୱିଟ କରି ନିଜ ପୁଅର ନାମକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ, ‘Zain Kapoor ଆସିଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମର ପରିବାର ପୂରା ହୋଇଯାଇଛି । ଯେଉଁମାନେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ । ଆମେ ସମସ୍ତ ଖୁସି ଅଛୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲପାଇବା ।’

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ,ପ୍ରଥମେ ଶାହିଦ ଏବଂ ମିରା ଦୁହିଁଙ୍କ ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷରକୁ ଯୋଡି ଝିଅ ମିଶାର ନାମ ରଖିଥିଲେ । ଯାହା ଖୁବ ୟୁନିକ ଥିଲା । ଏବେ ଦୁହେଁ ପୁଅର ନାମକୁ ମଧ୍ୟ ୟୁନିକ ରଖିଛନ୍ତି । Zain ଏକ ଆରୋବିକ ଶବ୍ଦ ଯାହାର ଅର୍ଥ ବ୍ୟୁଟି ବା ସୁନ୍ଦର।

ପଢନ୍ତୁ;ଭାରତ ଏବଂ ନେପାଳ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ବଢାଇବାକୁ ଚୀନର ନୂଆ ଚାଲ୍

Related posts

ଅଭିନେତା ଇରଫାନ ଖାନ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ସାମିଲ ହେଲା ଓସ୍କାର ଦୌଡରେ

ENO Beuro

ବରୁଣଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସେଆର୍‌ କରିବେ ଏହି ହଟ ହେରୋଇନ

ENO Beuro

ବଲିଉଡ୍‌ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ଧମକ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More