Entertainment

ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ସୈଫ୍-ମାଧବନ୍

୧୭ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ସୈଫ୍-ମାଧବନ୍

ନବାବ୍ ସୈଫ୍ ଅଲୀ ଖାନ୍ ଓ ଅଭିନେତା ଆର୍.ମାଧବନ୍ ବାସ୍ତବ​‌ରେ ଉତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ । ମାଧବନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଲେ ରୀତିମତ ସୈଫଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ସୈଫ୍ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଖାତିରରେ ଆଦୌ ଅବହେଳା କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଦୁହିଁଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠତା ୨୦୦୧ରେ ‘ରେହନା ହୈ ତେରେ ଦିଲ୍ ମେଁ’ରେ ଏକତ୍ର କାମ କରି ଥିଲେ । ସେ ସମୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ବନ୍ଧୁତା ବଢ଼ିଥିଲା ।

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ୧୭ ବର୍ଷ ଅତିବାହିତ ହୋଇଛି ଓ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିବିଡ଼ତା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିଛି । ପୁନର୍ବାର ଦୁହେଁ ଆନନ୍ଦ ଏଲ ରାୟଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି । ଭୂମିକା ଅନୁସାରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ।ଦୁହେଁ  ଭୂମିକାକୁ ନେଇ ବହୁତ  ଆଶାବାଦି ଅଛନ୍ତି ।  ଘୋଡ଼ା ଚଢ଼ା, ତରବାରୀ ଚାଳନା ସହ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ତାଲିମ ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୈଫ୍ କହିଛନ୍ତି, ମାଧବନ୍ ଜଣେ ଉଦାର ହୃଦୟର ବ୍ୟକ୍ତି ଓ ସଚ୍ଚୋଟ ବନ୍ଧୁ । ଆମେ ଦୁହେଁ ଖୁବ୍ ଖୁସି ଯେ ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ଏକାଠି କାମ କରିବୁ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଦୌଲତାବାଦରେ ନଦୀକୁ ଖସିଲା ବସ୍‌, ୩୬ ମୃତ

Related posts

‘ଟୋକାଟା ଫସିଗଲା’ ସିନେମାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି

ENO Beuro

୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଡିଲକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କଲେ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ୍‌ ,ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ

ENO Beuro

ବଲିଉଡ୍‌ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ଧମକ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More