ସାଲେପୁର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା : ଜେଲରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ

ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସେଲ୍‌ରେ ସାଲେପୁର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ସାଲେପୁର ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହମ୍ମଦ ମୁସ୍ତାକ ଗତ ବୁଧବାର ଦିନ ଉପକାରାଗାରରେ ଥିବାବେଳେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିବାରୁ ତାକୁ ଦେଖାରଖା କରିବାକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ୱାର୍ଡର୍ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ସାଢେ ତିନି ହାତି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଗାମୁଛାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ସାଲେପୁର ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହମ୍ମଦ ମୁସାକ୍‌ । ହେଲେ ଫାଶ ପକାଇବା ପାଇଁ ଶିଶୁଆ ଜେଲରେ କୌଣସି ରେଲିଂ ନଥିବାରୁ କବାଟରେ ଗାମୁଛା ଫାଶ ପକାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିିଥିଲାବେଳେ ଓହଳିଲା ବେଳକୁ ଗାମୁଛା ଫାଟି ଯାଇଥିଲା ।

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ ହେବା ପରେ ଜେଲରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରହୁଥିବା କକ୍ଷର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି କରାଯାଇଛି । ୩ଜଣ ଓ୍ଵାର୍ଡର ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ରହିବା ସହ ୪ନମ୍ବର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କକ୍ଷରେ ତାକୁ ରଖାଯାଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଅନୁସାରେ ଔଷଧ ଦିଆଯାଉଥିବା ଜେଲର ରୁନୁବାଳା ଦେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଗିରଫ ହେବା ଦିନଠାରୁ ଜେଲରେ ସେ କାନ୍ଦୁଥିବା ବେଳେ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ନେଇ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆଇନ କଥା ଜାଣି ସେ ଗତ ଦୁଇଦିନ ହେଲା ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ ପୋତି ବସିଥିଲା । ଏପରିକି ଜେଲରେ କାହା ସହିତ ଠିକ୍‌ ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କରୁନଥିଲା ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଆଜି ଜେଲରେ ଅନ୍ୟ କଏଦୀଙ୍କ ସହ ସେ କ୍ୟାରମ୍‌ ଖେଳିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଫାଶୀ ହେବା ଆଗରୁ ନିଜେ ମରିଯିବା ଭଲ ଭାବି ସେ ଜେଲରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା କହିିଛି । ଗତକାଲିର ଘଟଣା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗରେ ପୁଲିସ ତା’ ବିରୋଧରେ ଆଉ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବମିଖାଲ ଓଭରବ୍ରିଜ୍ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା : ପଣ୍ଡା ଇନଫ୍ରା ମାଲିକ ପ୍ରତାପ ପଣ୍ଡା ଗିରଫ

ମାତ୍ର ସାଢେ ତିନି ହାତି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଗାମୁଛାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ସାଲେପୁର ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହମ୍ମଦ ମୁସାକ୍‌ - 92%

92%

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ ହେବା ପରେ ଜେଲରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରହୁଥିବା କକ୍ଷର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି କରାଯାଇଛି - 88%

88%
90%

Very Good!

ସାଲେପୁର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା : ଜେଲରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ

ସାଲେପୁର ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହମ୍ମଦ ମୁସ୍ତାକ ଗତ ବୁଧବାର ଦିନ ଉପକାରାଗାରରେ ଥିବାବେଳେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିବାରୁ ତାକୁ ଦେଖାରଖା କରିବାକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ୱାର୍ଡର୍ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ସାଢେ ତିନି ହାତି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଗାମୁଛାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ସାଲେପୁର ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହମ୍ମଦ ମୁସାକ୍‌ ।

No Votes Yet

You're not rated yet