• Home
  • News
  • ସାଲେପୁର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା : ଜେଲରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ
News

ସାଲେପୁର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା : ଜେଲରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ

ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସେଲ୍‌ରେ ସାଲେପୁର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ସାଲେପୁର ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହମ୍ମଦ ମୁସ୍ତାକ ଗତ ବୁଧବାର ଦିନ ଉପକାରାଗାରରେ ଥିବାବେଳେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିବାରୁ ତାକୁ ଦେଖାରଖା କରିବାକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ୱାର୍ଡର୍ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ସାଢେ ତିନି ହାତି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଗାମୁଛାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ସାଲେପୁର ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହମ୍ମଦ ମୁସାକ୍‌ । ହେଲେ ଫାଶ ପକାଇବା ପାଇଁ ଶିଶୁଆ ଜେଲରେ କୌଣସି ରେଲିଂ ନଥିବାରୁ କବାଟରେ ଗାମୁଛା ଫାଶ ପକାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିିଥିଲାବେଳେ ଓହଳିଲା ବେଳକୁ ଗାମୁଛା ଫାଟି ଯାଇଥିଲା ।

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ ହେବା ପରେ ଜେଲରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରହୁଥିବା କକ୍ଷର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି କରାଯାଇଛି । ୩ଜଣ ଓ୍ଵାର୍ଡର ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ରହିବା ସହ ୪ନମ୍ବର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କକ୍ଷରେ ତାକୁ ରଖାଯାଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଅନୁସାରେ ଔଷଧ ଦିଆଯାଉଥିବା ଜେଲର ରୁନୁବାଳା ଦେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଗିରଫ ହେବା ଦିନଠାରୁ ଜେଲରେ ସେ କାନ୍ଦୁଥିବା ବେଳେ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ନେଇ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆଇନ କଥା ଜାଣି ସେ ଗତ ଦୁଇଦିନ ହେଲା ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ ପୋତି ବସିଥିଲା । ଏପରିକି ଜେଲରେ କାହା ସହିତ ଠିକ୍‌ ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କରୁନଥିଲା ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଆଜି ଜେଲରେ ଅନ୍ୟ କଏଦୀଙ୍କ ସହ ସେ କ୍ୟାରମ୍‌ ଖେଳିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଫାଶୀ ହେବା ଆଗରୁ ନିଜେ ମରିଯିବା ଭଲ ଭାବି ସେ ଜେଲରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା କହିିଛି । ଗତକାଲିର ଘଟଣା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗରେ ପୁଲିସ ତା’ ବିରୋଧରେ ଆଉ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିିଛି ।

ସାଲେପୁର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା : ଜେଲରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ salepur rape case

ପଢନ୍ତୁ ;

ବମିଖାଲ ଓଭରବ୍ରିଜ୍ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା : ପଣ୍ଡା ଇନଫ୍ରା ମାଲିକ ପ୍ରତାପ ପଣ୍ଡା ଗିରଫ

Related posts

ଅନ୍ଧତ୍ୱ ଦୂରିକରଣ ଦିଗରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ, ଇନଫିନାଇଟ ଫାକୋ ଯନ୍ତ୍ର ର ଉଦ୍‌ଘାଟନ

Krishna Kumar Manoj

ଖଣି ଜରିମାନାକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଲିଜଧାରୀମାନଙ୍କୁ ଶୁଣାଇଲେ କଠୋର ବାଣୀ

Krishna Kumar Manoj

ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡ଼ାରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା ନିର୍ମାଣାଧୀନ କୋଠା,୩ ମୃତ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More