Entertainment

ଦବଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ସହ ପୁଣି ରୋମାନ୍ସ କରିବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ !

ମାର୍ଶାଲ ଆର୍ଟ ଶିଖୁଛନ୍ତି ଜ୍ୟାକଲିନ

ବଲିଓଡର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ରେସ୍–ଥ୍ରୀ ଆକ୍ସନ ସିନରେ ଶୁଟିଙ୍ଗ ପାଇଁ ଏବେ ମାର୍ଶାଲ ଆର୍ଟ ଶିଖୁଛନ୍ତି। ରେସ୍–ଥ୍ରୀ ରେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଅଭିନେତା ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବେ। ରେସ୍ – ଥ୍ରୀ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ପୁଣିଥରେ ନଜର ଆସିବେ ସଲମାନଙ୍କ ନାୟିକା ଭାବେ । ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ କିକର ସିକ୍ୱେଲ୍ କିକ୍ – ୨ରେ ପୁଣିଥରେ ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଶ୍ରୀଲଙ୍କାନ୍ ସୁନ୍ଦରୀ । ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଯେତିକି ଖୁସି ଅଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଖବର ଜାଣିବା ପରେ ସେତିକି ଏକ୍ସାଇଟେଡ୍ ହୋଇଯିବେ।

ପରଦାରେ ପୁଣିଥରେ ନଜର ଆସିବେ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ କିକର ଯୋଡି ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଓ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ଖୁସି କହିଲେ ନସରେ । କାରଣ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ପୁଣିଥରେ ପରଦାରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳି ଯାଇଛି ତାଙ୍କୁ । ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଦବଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ନାୟିକା ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ । ଲାଗୁଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ହାତରେ ଲାଗି ଯାଇଛି ଜ୍ୟାକପଟ୍।

କିକରେ ପ୍ରଥମଥର ସଲମାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ଭାବେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ । ଫିଲ୍ମରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ପେୟାରିଂକୁ ବି ବେଶ ପସନ୍ଦ କଲେ ଦର୍ଶକ । ପରଦାରେ ଦୁହିଁଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ ବି ଅଡିଏନ୍ସଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି କ୍ରିଟିକ୍ସ ସଭିଁଙ୍କ ମନ ଜିଣିଲା । ଏହି ସିନେମା ୨୦୧୪ରେ ଆସିଥିଲା ପରଦାକୁ । ଆଉ ଏହି ଫିଲ୍ମ ସୁପର୍ ହିଟ୍ ହେବା ପରେ ବଲିଉଡରେ ସେଟ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର୍ ।

ପରେ ରେମୋ ଡିସୁଜାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରେସ୍ – ଥ୍ରୀରେ ପୁଣିଥରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବାର ଚ୍ୟାନ୍ସ ମିଳିଲା ଜ୍ୟାକଲନିଙ୍କୁ । ଆଉ ରେସ୍- ଥ୍ରୀର ସୁଟିଂ ଶେଷ ନହେଉଣୁ, କିକ୍ – ୨ର ଅଫର୍ ଆସିଗଲାଣି ହାତକୁ । ଏହାକୁ ତ କୁହନ୍ତି ସୋନେ ପେ ସୁହାଗା । ଏବେ କେବଳ ଅପେକ୍ଷା ରହିଲା ସଲମାନ୍ ଓ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ଏହି ସବୁ ଫିଲ୍ମ କେବେ ଆସିବ ପରଦାକୁ।

ଦବଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ସହ ପୁଣି ରୋମାନ୍ସ କରିବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ! salman

ପଢନ୍ତୁ;

ରାତ୍ରି ଭୋଜନ ପରେ ତୁରନ୍ତ ଶୋଇପଡୁଛନ୍ତି କି? ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା କଣ କଣ କ୍ଷତି ହୋଇଥାଏ?

Related posts

ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ସୈଫ୍-ମାଧବନ୍

ENO Beuro

‘୧୦୨ ନଟ୍‌ ଆଉଟ୍‌’ର ନୂଆ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ

ENO Beuro

ଆଜି ଶୁଭମୁକ୍ତି ଲାଭ କଲା ଏହି ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More