Entertainment

କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲା : ଜୁଲାଇ ୧୭କୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ଜାମିନ୍‍ ଶୁଣାଣି

ଆଜି ହୋଇପାରିଲାନି ଶୁଣାଣି

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ଯୋଧପୁରର ସିଜିଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଶୁଣାଯାଇଥିବା ୫ ବର୍ଷର ଦଣ୍ଡକୁ କୋହଳ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେନ୍ସସ୍ କୋର୍ଟକୁ ଆସିବାକୁ ପଡିଛି । କୋର୍ଟରେ ଆଜି ଏହି କେସର ପ୍ରଥମ ଶୁଣାଣି ରହିଛି । ଏହି ଦଣ୍ଡାଦେଶକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ସଲମାନ ନିଜ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

୧୯୯୮ରେ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ସଲମନ୍‍ ଖାନ୍‍ଙ୍କ ଜାମିନ୍‍ ଆବେଦନ ଶୁଣାଣି ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୧୭ ତାରିଖକୁ ଘୁଞ୍ଚିଛି । ସଲମାନଙ୍କ ଓକିଲ ମହେଶ ବୋହରା କୋର୍ଟରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ହାଜିର ହେବାରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବା ପାଇଁ କୋର୍ଟକୁ ପିଟିସନ୍ ଜାରି କରିଛନ୍ତି । ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୫ରେ ଯୋଧପୁର ସିଜିଏମ୍‌ କୋର୍ଟ ସଲମାନଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ଦଣ୍ଡାଦେଶ କରିଥିଲେ । ଦୁଇ ଦିନ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବା ପରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୭ରେ ଜାମିନ୍‌ ମିଳିଥିଲା ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବମିଖାଲ ଓଭରବ୍ରିଜ୍‌ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା : ବମିଖାଲ ଫ୍ଲାଏ ଓଭର କାର୍ଯ୍ୟରୁ ହଟିଲା ପଣ୍ଡା ଇନ୍‌ଫ୍ରା

Related posts

ଦୀପିକାଙ୍କ ପରେ ମାଡାମ ତୁଷାଡ୍ସ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବ ସାହିଦଙ୍କ ମହମ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି

ENO Beuro

ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଶାହିଦ୍‌ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର

ENO Beuro

ଶନିବାରକୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ସଲମାନଙ୍କ ଜାମିନ ଶୁଣାଣି

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More