କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲା : ଜୁଲାଇ ୧୭କୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ଜାମିନ୍‍ ଶୁଣାଣି

ଆଜି ହୋଇପାରିଲାନି ଶୁଣାଣି

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ଯୋଧପୁରର ସିଜିଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଶୁଣାଯାଇଥିବା ୫ ବର୍ଷର ଦଣ୍ଡକୁ କୋହଳ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେନ୍ସସ୍ କୋର୍ଟକୁ ଆସିବାକୁ ପଡିଛି । କୋର୍ଟରେ ଆଜି ଏହି କେସର ପ୍ରଥମ ଶୁଣାଣି ରହିଛି । ଏହି ଦଣ୍ଡାଦେଶକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ସଲମାନ ନିଜ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

୧୯୯୮ରେ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ସଲମନ୍‍ ଖାନ୍‍ଙ୍କ ଜାମିନ୍‍ ଆବେଦନ ଶୁଣାଣି ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୧୭ ତାରିଖକୁ ଘୁଞ୍ଚିଛି । ସଲମାନଙ୍କ ଓକିଲ ମହେଶ ବୋହରା କୋର୍ଟରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ହାଜିର ହେବାରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବା ପାଇଁ କୋର୍ଟକୁ ପିଟିସନ୍ ଜାରି କରିଛନ୍ତି । ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୫ରେ ଯୋଧପୁର ସିଜିଏମ୍‌ କୋର୍ଟ ସଲମାନଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ଦଣ୍ଡାଦେଶ କରିଥିଲେ । ଦୁଇ ଦିନ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବା ପରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୭ରେ ଜାମିନ୍‌ ମିଳିଥିଲା ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବମିଖାଲ ଓଭରବ୍ରିଜ୍‌ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା : ବମିଖାଲ ଫ୍ଲାଏ ଓଭର କାର୍ଯ୍ୟରୁ ହଟିଲା ପଣ୍ଡା ଇନ୍‌ଫ୍ରା

୧୯୯୮ରେ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ସଲମନ୍‍ ଖାନ୍‍ଙ୍କ ଜାମିନ୍‍ ଆବେଦନ ଶୁଣାଣି ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୧୭ ତାରିଖକୁ ଘୁଞ୍ଚିଛି - 91%

91%

ଦୁଇ ଦିନ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବା ପରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୭ରେ ଜାମିନ୍‌ ମିଳିଥିଲା - 88%

88%
89.5%

Very Good!

କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲା : ଜୁଲାଇ ୧୭କୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ଜାମିନ୍‍ ଶୁଣାଣି

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ଯୋଧପୁରର ସିଜିଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଶୁଣାଯାଇଥିବା ୫ ବର୍ଷର ଦଣ୍ଡକୁ କୋହଳ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେନ୍ସସ୍ କୋର୍ଟକୁ ଆସିବାକୁ ପଡିଛି । କୋର୍ଟରେ ଆଜି ଏହି କେସର ପ୍ରଥମ ଶୁଣାଣି ରହିଛି । ଏହି ଦଣ୍ଡାଦେଶକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ସଲମାନ ନିଜ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

No Votes Yet

You're not rated yet