• Home
  • Entertainment
  • ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରିଲିଜ ହେଲା ‘ରେସ୍‌-୩’ ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର
Entertainment

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରିଲିଜ ହେଲା ‘ରେସ୍‌-୩’ ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର

ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ସଲମାନ

‘ରେସ୍‌-୩’ର ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚା ହେଉଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏହାର ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ‘ରେସ୍‌-୩’ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ୍‌ ।

ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ପୋଷ୍ଟରରେ ସେ ଏକା ନଜର ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ସେ ନିଜ ଟ୍ଵିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସଲମାନଙ୍କ ଏହି ନୂଆ ଲୁକ୍‌କୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକେ । ଅବୁ ଧାବିରେ ‘ରେସ୍‌-୩’ର ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ସଲମାନ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଏକ ଗୀତ ଲେଖିଛନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା ।

ପୂର୍ବରୁ ଗୀତ ଗାଇ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନଙ୍କୁ ମତୁଆଲା କରିଥିବା ସଲମାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଗୀତକୁ ଉତ୍ସାହର ସହ ଦର୍ଶକେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ପ୍ରସାରିତ ହେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଇଦ୍‌ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ରେମୋ ଡ଼ିସୁଜା । ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଏଥିରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ଜାକ୍‌ଲିନ୍‌ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିିଜ୍‌, ବବି ଦେଓଲ,ଅନିଲ କପୁର, ଡ଼େଜି ଶାହା ଏବଂ ସକିବ୍‌ ସଲିମ୍‌ ।

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରିଲିଜ ହେଲା ‘ରେସ୍‌-୩’ ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର salman khan

ପଢନ୍ତୁ ;

କେଉଁ ରାଶିର ଯୋଡିଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ହେଲେ କ’ଣ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ବିଦେଶୀ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ ମାଗାଜିନ୍‌ କଭର ପେଜ୍‌ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା

Krishna Kumar Manoj

ଓଡିଆ ପୁଅ ଅମିୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଜୟ

Krishna Kumar Manoj

୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି

Krishna Kumar Manoj

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More