Entertainment

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରିଲିଜ ହେଲା ‘ରେସ୍‌-୩’ ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର

ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ସଲମାନ

‘ରେସ୍‌-୩’ର ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚା ହେଉଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏହାର ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ‘ରେସ୍‌-୩’ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ୍‌ ।

ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ପୋଷ୍ଟରରେ ସେ ଏକା ନଜର ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ସେ ନିଜ ଟ୍ଵିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସଲମାନଙ୍କ ଏହି ନୂଆ ଲୁକ୍‌କୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକେ । ଅବୁ ଧାବିରେ ‘ରେସ୍‌-୩’ର ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ସଲମାନ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଏକ ଗୀତ ଲେଖିଛନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା ।

ପୂର୍ବରୁ ଗୀତ ଗାଇ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନଙ୍କୁ ମତୁଆଲା କରିଥିବା ସଲମାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଗୀତକୁ ଉତ୍ସାହର ସହ ଦର୍ଶକେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ପ୍ରସାରିତ ହେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଇଦ୍‌ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ରେମୋ ଡ଼ିସୁଜା । ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଏଥିରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ଜାକ୍‌ଲିନ୍‌ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିିଜ୍‌, ବବି ଦେଓଲ,ଅନିଲ କପୁର, ଡ଼େଜି ଶାହା ଏବଂ ସକିବ୍‌ ସଲିମ୍‌ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

କେଉଁ ରାଶିର ଯୋଡିଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ହେଲେ କ’ଣ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ପୁଜା ଦଦୱାଲଙ୍କୁ ସହାୟତା କଲେ ସଲମାନ ଖାନ

ENO Beuro

‘ହାଉସଫୁଲ୍‌ –୪’ ସିନେମାରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ରୋମାନସ୍‌ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା

ENO Beuro

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବୋନି କପୁର କରିପାରନ୍ତି ତୃତୀୟ ବିବାହ , ଏହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚା 

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment