• Home
  • Entertainment
  • ଶନିବାରକୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ସଲମାନଙ୍କ ଜାମିନ ଶୁଣାଣି
Entertainment

ଶନିବାରକୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ସଲମାନଙ୍କ ଜାମିନ ଶୁଣାଣି

ସଲମାନଙ୍କ  ଜାମିନ ବିଚାର

କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ଯୋଧପୁର କୋର୍ଟ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ସଲ୍‌ମାନ୍‌ ଖାଁଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ଓ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜରିମାନା ଦଣ୍ଡାଦେଶ କରାଯାଇଛି । ସଲମାନଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନର ରାୟ ଶନିବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ବୋଲି ଶୁକ୍ରବାର ବିଚାରପତି ରବୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଯୋଶୀ ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି ।

ଯୋଧପୁର ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଜେଲରେ ୧୦୬ନମ୍ବର ଅପରାଧୀ ଭାବରେ ୫ବର୍ଷ ପାଇଁ ଜେଲ ଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ ସଲମାନ ଆଜି ସେସନ କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ଏହି ମାମଲାରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଜେଲକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଉକ୍ତ ମାମଲାରେ ଜାମିନ ପାଇଁ ଗୁରୁବାର ସଲମାନଙ୍କ ଓକିଲ ସେସନ କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ।

ଶନିବାର ଜାମିନ ଉପରେ କୌଣସି ବିଚାର ହୋଇ ନ ପାରିଲେ ସଲମାନଙ୍କୁ ସୋମବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ଜାମିନ ଖାରଜ ହୋଇଗଲେ ତାଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟ ଯିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି ଆକଳନ କରାଯାଉଛି । ସମ୍ପ୍ରତି ସେ ଯୋଧପୁର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କାରାଗାରାର ବ୍ୟାରକ ନମ୍ବର ୨ର ସେଲ୍‌ ନମ୍ବର ୨ରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ଶନିବାରକୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ସଲମାନଙ୍କ ଜାମିନ ଶୁଣାଣି salman

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଉ ଥରେ ଦୀପିକା ରଣବୀର ଏକାଠି

Related posts

ବହୁତ ଜଲଦି ପରଦାକୁ ଆସିବ ନୂତନ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘୪ ଇଡିଟସ’

Krishna Kumar Manoj

ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ସେନ୍ସକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା

Krishna Kumar Manoj

ଦୀର୍ଘ ଆଠ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି

Krishna Kumar Manoj

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More