Entertainment

ସଲମାନଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଏପିସୋଡର ଦାମ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ? ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି ସଲମାନ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଦବଙ୍ଗ ଖାନ ସଲମାନ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି । ସୋନି ଟିଭିରେ ଟେଲିକାଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଥିବା ଶୋ ‘ଦଶ କା ଦମ ସିଜନ ଥ୍ରି’ର ହୋଷ୍ଟ ଭାବରେ ନଜର ଆସିବେ ସଲମାନ । ପୂର୍ବ ଦୁଇ ସିଜନ ସଫଳ ରହିଥିବାରୁ ଚଳିତ ସିଜନ ଅନ ଏୟାର ହୋଇପାରେ ।

ଏହି ସିଜନ ପାଇଁ ସଲମାନ ପ୍ରଚୁର ଟଙ୍କା ନେଉଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସଲମାନଙ୍କୁ ୨୬ଟି ଏପିସୋଡ ପାଇଁ ୭୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଉଛି । ସଲମାନ ଏହାର ପ୍ରମୋ ମଧ୍ୟ ସୁଟିଂ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ସେଥିରେ ସଲମାନ କାଜୁଆଲ ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏକ ଲମ୍ବା ସମୟ ପରେ ସଲମାନ ଏହି ଶୋକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ଏପିସୋଡକୁ ସେ ୩ କୋଟି ନେବା ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଶେଷଥର ପାଇଁ ଏହି ଶୋ ସୋନି ଟିଭିରେ ୨୦୦୯ରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା ।

ଖବର ଅନୁସାରେ, ଚ୍ୟାନେଲ ସଲମାନଙ୍କ ଡିମାଣ୍ଡ ଅନୁସାରେ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗତ ବର୍ଷ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ସୋମବାରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ପ୍ରସାରଣ କରାଯିବ କିମ୍ବା ସୋମବାରରୁ ଗୁରୁବାର ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସାରଣ କରାଯିବ,ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ନିର୍ମାତା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇନାହାଁନ୍ତି ।


ପଢନ୍ତୁ ;

ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କ ନୂଆ ରେକର୍ଡ

Related posts

୫୧ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷୀତ୍‌!

ENO Beuro

ସଡକ ସିନେମାର ସୀକ୍ୱେଲରେ ନଜର ଆସିବେ ସଂଜୟ ଦତ

ENO Beuro

Daitari Panda – Maichia Gokhei Sahoo || Special Interview || Jatra Duniya ||

ENO Beuro

Leave a Comment