EnewsOdia.Com

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟରୁ ଟଙ୍କା ଉଧାର ଆଣିଛନ୍ତି ସଲମାନ୍‌

ସମସ୍ତ ଜାଣନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର୍‌ ସଲମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଇନ୍‌କମ୍‌ କରୁଥିବା ସେଲେବ୍ରେଟି ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ। ହେଲେ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ଭାଇଜାନ୍‌ ବି ଟଙ୍କା ଉଧାରରେ ଆଣିଛନ୍ତି। ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ କଥା ଉଧାରରେ ଆଣିଥିବା ଏହି ଟଙ୍କାକୁ ସେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫେରାଇ ନାହାନ୍ତି। କଥାଟା ଶୁଣିକି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ବି ଘଟଣାଟି ସତ। ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ୍‌ରେ ସଲମାନ୍‌ ନିଜେ ଏହି ଘଟଣାର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ଜଣେ ସାଇକେଲ୍‌ ମେକାନିକ୍‌ଙ୍କ ନିକଟରୁ ସେ ୧ ଟଙ୍କା ୨୫ ପଇସା ଉଧାର ଆଣିଥିବା କଥା ସଲମାନ୍‌ କହିଛନ୍ତି।

ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଦିନେ ମୁଁ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲି। ହେଲେ ସେତେବେଳେ ମୋ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନଥିଲା। ତା’ପରେ ମୁଁ କାକା(ସାଇକେଲ୍‌ ମେକାନିକ୍‌)ଙ୍କୁ କହିଥିଲି, କାକା ମୋର ସାଇକେଲ୍‌ ଠିକ୍‌ କରି ଦିଅନ୍ତୁ ଓ ପରେ ମୁଁ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଦେବି। ଏହାଶୁଣି ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ, ‘ତୁ ଛୋଟ ବେଳେ ବି ଏମିତି କଥା କହୁଥିଲୁ। ସେତେବେଳେ ବି ତୁ ସାଇକେଲ୍‌ ଠିକ୍‌ କରିଥିଲୁ। ହେଲେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତା’ର ଟଙ୍କା ଦେଇନୁ। ତୋର ଆଜିବି ୧ ଟଙ୍କା ୨୫ ପଇସା ଉଧାର ଅଛି।’ ତାଙ୍କର ଏହି କଥା ଶୁଣି ମୋତେ ବହୁତ ହସ ଲାଗିଥିଲା।” ସଲମାନ୍‌ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ସାଇକେଲ୍‌ ମେକାନିକ୍‌ଙ୍କ ଏହି ଉଧାର ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ହେଲେ ସେ(ସାଇକେଲ୍‌ ମେକାନିକ୍‌) ଏହି ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ: ଦୁଇଦିନିଆ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ରୂପା ଗାଙ୍ଗୁଲୀ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଆଜି ପରଦାକୁ ଆସୁଛି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଦବଙ୍ଗ-୩’

Ratnamani Maharana

ଓସ୍କାର୍ ଆଓ୍ଵାର୍ଡ ପାଇବା ପରେ ସିଟ୍ ତଳେ ଲୁଚାଉଥିଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

Ratnamani Maharana

ବୟସର ୫୪ ତମ ପାହାଚରେ ପାଦ ଥାପିଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ କିଙ୍ଗ୍ ଖାନ୍

Ratnamani Maharana

‘ମଲଙ୍ଗ’ର ପୋଷ୍ଟରରେ ଭିନ୍ନ ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଲେ ଆଦିତ୍ୟ

Ratnamani Maharana

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କଠୁ ଅଧିକ ଧନୀ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଜ୍ବାଇଁ

Ratnamani Maharana

‘ରାଧେ’ର ଶେଷ ଦୃଶ୍ୟ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଲା ସାଢ଼େ ୭କୋଟି ଟଙ୍କା

Ratnamani Maharana