Entertainment

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରେସ୍‌-୩ ଟ୍ରେଲର !

କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରେସ୍‌-୩ ଟ୍ରେଲରକୁ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ୪ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ

ସଲମାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର । ଅନେକ ଦିନର ଅପେକ୍ଷା ପରେ ରେସ୍-୩ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଥିରେ ସଲମାନ ଖତରନାକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସବୁଠୁ ଭଲ କଥା ହେଉଛି, ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ହେବାର ମାତ୍ର କେଇ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖିସାରିଲେଣି ।

ଫିଲ୍ମଟି ଜୁନ୍‌ ୧୫ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ । ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ରେମୋ ଡିସୁଜା ଦେଇଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ହେଉଛନ୍ତି ସଲମାନ ଖାନ୍ ଓ ରମେଶ ତେରାନି । ସଲମାନଙ୍କ ପୂର୍ବ ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ରେକର୍ଡ ପରେ ରେକର୍ଡ କରି ଚାଲିଛି । ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହେ’ ଭାରତରେ ୩୩୯ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରିଥିଲା । ‘ବଜରଙ୍ଗି ଭାଇଜାନ୍’ ଓ ‘ସୁଲତାନ’ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଆୟ କରିଥିଲା । ଏପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ରେସ୍‌-୩ ମଧ୍ୟ ୩୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାର କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ଟ୍ରେଲରରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡେଜ୍, ବବି ଦେୱଲ ଓ ଅନିଲ କପୁର ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଥିରେ ସଲମାନଙ୍କ ଡାଇଲଗକୁ ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହୁଛନ୍ତି, ‘ ଜିସ୍‌ ରେସ୍‌ ସେ ମୁଝେ ନିକାଲନେ କି କୋଶିଶ୍ କର ରହେ ହେ, ୟେ ବେୱକୁଫ୍ ନହିଁ ଜାନତେ କି ଇସ୍ ରେସ୍‌କା ସିକନ୍ଦର ମେ ହୁଁ ।’

ପଢନ୍ତୁ ;

ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର “ପ୍ରେମ ପାଇଁ ମହାଭାରତ”ର ଶୁଭ ମହୁରତ୍

Related posts

ଡଟ୍ ଫେଷ୍ଟ: ଆଜି ସୋନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଲାଇଭ ଶୋ’

ENO Beuro

ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ହେବେ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର

ENO Beuro

” ଦେଖି ପାରିବିନି ତୋ ବଧୂ ବେଶ ” ଦୁଃଖ ଭରା ଆଲବମ ଟିର ଷ୍ଟୁଡିଓ ଭର୍ସନ ୟୁଟ୍ୟୁବୁ ରେ ୩ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଟପି ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More