Entertainment

ଶେଷ କଲେ ସଲମାନ ଖାନ ‘ଦଶ କା ଦମ୍‌’ର ଟ୍ରିଜର ଓ ପ୍ରୋମ ସୁଟିଂ

ଜୁନରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ସୋ

ବଲିଉଡ ଭାଇଜାନ ସଲମାନ ଖାନ ୨୦୦୮ ମସିହାରେ ଛୋଟପରଦାରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ତାଙ୍କର ସୁପରହିଟ ସୋ’ ‘ଦଶ କା ଦମ୍‌’ର ସିକ୍ୱିଲରେ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ନଜର ଆସିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଟ୍ରିଜର ଏବଂ ପ୍ରୋମ ସୁଟିଂ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଏହା ଟେଲିଭିଜନରେ ଲଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି।

ତେବେ ଏହି ସୋ’କୁ ଟିଭି ସହ ଘରେ ବସି ଦେଖୁଥିବା ଦର୍ଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ଖେଳି ପାରିବେ । ‘ଦଶ କା ଦମ୍‌’ ସୋ’ଟି ସୋନି ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବା ପାଇଁ ଯାଉଛି। ପୂର୍ବରୁ ଚ୍ୟାନେଲରେ ପ୍ରସାରିତ ‘କୌନ ବନେଗା କରୋଡ଼ ପତି’ରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଘରେ ବସି ଖେଳିବାର ମଉକା ମିଳିଥିଲା ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସୋ’ରେ ମଧ୍ୟ ସେହିପରି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିଛି ସୋନି ଟିଭି । ୧୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ସୋନି ଟିଭରେ ଆସୁଥିବା ଦଶ କା ଦମ୍‌ର ଉପସ୍ଥାପନା ଦ୍ୱାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ସଲମାନ ଖାନ ପୁଣି ଥରେ ଏହି ସଂସ୍କରଣର କରୁଛନ୍ତି ଉପସ୍ଥାପନା । ତେବେ ଜୁନ ମାସରେ ଏହି ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ସୋ’ ପ୍ରସାରଣ ହେବାର ସୂଚନା ରହିଛି।


ପଢନ୍ତୁ ;

ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଆଜିଠୁ ବଢିବ ଦିନର ତାପମାତ୍ରା :ମାଲକାନଗିରିରେ ସର୍ବାଧିକ ତାପମାତ୍ରା

Related posts

ବଲିଉଡ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର “ଅମିର ଖାଁ” ହେଲେ ଚାଇନିଜ୍‌ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ ଭିଭୋ ପକ୍ଷରୁ ନୂଆ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ ଆମ୍ବାସଡ଼ର୍‌!

ENO Beuro

ବଡ଼ ପରଦାରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଆଉ ଏକ ବାପା-ଝିଅ ଯୋଡି

ENO Beuro

ପରଦାକୁ ଆସିଯାଇଛି ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More