• Home
  • Entertainment
  • ପୁଜା ଦଦୱାଲଙ୍କୁ ସହାୟତା କଲେ ସଲମାନ ଖାନ
Entertainment

ପୁଜା ଦଦୱାଲଙ୍କୁ ସହାୟତା କଲେ ସଲମାନ ଖାନ

 ସହାୟତା ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିଲେ ଭାଇଜାନ

ବିଙ୍ଗ ହ୍ୟୁମାନ ଫେମ ସଲମାନ ଖାନ ସହ-ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁଜା ଡଡୱାଲଙ୍କ ସହାୟତା  ପାଇଁ ସଲମାନ ନିଜ ଟିମକୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଲେ । ପ୍ରକୃତରେ ପୂଜାଙ୍କ ଏଭଳି ସମୟରେ ସଲମାନ୍ ଥାଇଲାଣ୍ଡର ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲରେ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ସଲମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ଖବର ପହଞ୍ଚିବା କ୍ଷଣି ତୁରନ୍ତ ସେ ପୂଜାଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ କରାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ।

ପୁଜାଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଏତେ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନଥିଲା । ସେ ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ ସଲମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ ହେଁ ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ପାରିନଥିଲା ।

୧୯୯୫ ମସିହାରେ ଆସିଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ବୀରଗତି’ରେ ପୁଜାଙ୍କୁ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେ ସମୟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା ।

ପୁଜା ଗତ ୧୫ ଦିନ ହେଲା ମୁମ୍ବାଇର ଶିବଡୀ ହସପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ଗତ ୬ ମାସ ଧରି ସେ ଯକ୍ଷ୍ମା ଏବଂ ଫୁସଫୁସ ଜନିତ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି ।

ପୁଜାଙ୍କ ରୋଗ ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ଅଭିନେତା ରବି କିଶନ ସହାୟତା ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେ ନିଜ ସହଯୋଗୀ ପପୁ ଯାଦବଙ୍କ ହାତରେ ପୁଜାଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଫଳ ପଠାଇଥିଲେ ।

ପୁଜା ଦଦୱାଲଙ୍କୁ ସହାୟତା କଲେ ସଲମାନ ଖାନ puja and salman

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଇପିଏଲର ଉଦଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ପରଫର୍ମ କରିବେ ରଣବୀର ସିଂ

Related posts

ବିଦେଶୀ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ ମାଗାଜିନ୍‌ କଭର ପେଜ୍‌ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା

Krishna Kumar Manoj

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ

Krishna Kumar Manoj

ସଫଳ ପ୍ରଯୋଜିକା ଭାବେ ଅନୁଷ୍କା ‘ଦାଦା ସାହେବ ଫାଲ୍‌କେ ଏକ୍ସିଲେନ୍ସି ଆଓ୍ବାର୍ଡ- ୨୦୧୮’ରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More