Entertainment

ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ୧୯୦ କୋଟିରେ ବିକ୍ରି ହେଲା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରେସ୍‌୩

୧୯୦ କୋଟିରେ ବିକ୍ରି ହେଲା ରେସ୍‌୩

ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି ସଲମାନ ଖାଁଙ୍କ ଅପ୍‌ କମିଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମ ରେସ୍‌ ୩ର ମେକିଙ୍ଗ । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ କଶ୍ମୀରରୁ ଶୁଟିଂ ସାରି ଫେରିଛନ୍ତି । ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥାହେଲା ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମକୁ ୧୯୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଇଛି । ଆଗାମୀ ଇଦ୍‌ରେ ଏହା ପରଦାକୁ ଆସିବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଭଲ ବିଜ୍‌ନେସ୍‌ କରିବ ବୋଲି ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଆଶା ରଖିଛି ।

ପିଙ୍କ ଭିଲା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଇରୋସ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଫିଲ୍ମ ବିତରଣ ସଂସ୍ଥା ପ୪ରୁ ରେସ୍‌ ୩ ଫିଲ୍ମକୁ ୧୯୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣିବା ପାଇଁ ଏହାର ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କୁ ଅଫର୍‌ କରିଥିଲେ । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ୧୬୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ୱାଲ୍ଡୱାଇଡ୍‌ ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁସନ୍‌ ରାଇଟ୍‌ସ ପାଇଁ ମିନିମମ୍‌ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ରାଶି ରହିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଯୋଜନା ଦାୟିତ୍ବ ନେଇଛନ୍ତି ସଲମାନ ଖାନ୍‌ ଏବଂ ରମେଶ ତୈାରାନୀ । ଇରୋସ ଏବଂ ରେସ୍‌ ୩ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କାଗଜପତ୍ର କାମ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି କି ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ କିଣିବା ଲାଗି ୟଶରାଜ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ‌, ରିଲାଏନ୍ସ ଏବଂ ଫକ୍ସ ଷ୍ଟୁଡିଓ ମଧ୍ୟ ଧାଡ଼ିରେ ଥିଲେ ।  ମାତ୍ର ଏହି ରେସ୍‌ରେ ଇରୋଜ ଆଗେଇ ଯାଇଛି । ଏହି ବର୍ଷ ଇଦ୍‌ରେ ଆସିବାକୁ ଥିବା ଏହି ସିନେମାର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ରେମୋ ଡି’ସୁଜା । ଏହି ସିନେମାରେ ସଲମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନୀଲ କପୁର, ବବି ଦେଓଲ, ସାକିବ ସଲିମ, ଜ୍ୟାକଲିନ୍‌ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡେଜ୍‌ ଏବଂ ଡେଜି ଶାହ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ବିଶେଷକରି ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଦର୍ଶକ ଖୁବ୍‌ ଏକ୍ସାଇଟେଡ୍‌ ଥାଆନ୍ତି । ଇଦ୍‌ ଅବସରରେ ସଲମାନଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ହିଟ୍‌ ହୋଇଥିବାର ନଜିର ରହିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

‘୧୦୨ ନଟ ଆଉଟ ’ : ୨୭ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ପରଦାରେ ଏକାଠି ହେଲେ ଏହି ଦୁଇ ସୁପରଷ୍ଟାର

Related posts

୮୫ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଏହି ବୃଦ୍ଧା

ENO Beuro

“ବୋବାଲ ଟୋକା”ର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍ ହେଲା

ENO Beuro

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କଲେ ଯୋଧପୁର ହାଇକୋର୍ଟ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment