Spread the loveଓଡିଆ ଆଲବମ ଜଗତରୁ ଯାତ୍ରା ଆରାମ୍ଭ କରିଥିବା ସମ୍ବିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଓଲିଉଡର ଜଣେ ବହୁ ଜଣାଶୁଣା ନାୟକ  । ଅଙ୍କିତା ନୂଆ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ବେଶ... ସମ୍ବିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଓ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ – ମନ ଖାଲି ତତେ ଚାହେଁ
Spread the love

ଓଡିଆ ଆଲବମ ଜଗତରୁ ଯାତ୍ରା ଆରାମ୍ଭ କରିଥିବା ସମ୍ବିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଓଲିଉଡର ଜଣେ ବହୁ ଜଣାଶୁଣା ନାୟକ  । ଅଙ୍କିତା ନୂଆ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ବେଶ ପରିଚିତ ।  ଦର୍ଶକେ ସମ୍ବିତଙ୍କ ସହିତ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଯେଉଁ ସିନେମାରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ, ତାହା ହେଲା “ମନ ଖାଲି ତତେ ଚାହେଁ” । ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ନିମାଇଁ ଓଝା ।

ଏହି ସିନେମାରେ ସମ୍ବିତ- ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହା ଏକ ଲଭ୍‌ଷ୍ଟୋରି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଫିଲ୍ମରେ ସମ୍ବିତଙ୍କ ଭୂମିକାଟି ଯେମିତି ଦମଦାର୍‌, ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚରିତ୍ରଟି ବି ସେମିତି ବଳିଷ୍ଠ । ଏହି ସିନେମାରେ ଅନୀତା ଦାସଙ୍କୁ ବି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଅଙ୍କିତା ମିଠା ମିଠା ଶୋ ରୁ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବୋଂ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଗୌତମଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଓଡ଼ିଆ ଛବି “ମିଠାମିଠା” ରେ ନାୟିକା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ସିନେମା ହେଲା ଇଷ୍କ ବାଲା ଲଭ ।

ସେହିପରି ପ୍ରେମ ଓ୍ଵଡସ ପ୍ରିୟା, ବାଳୁଙ୍ଗାଟୋକା, ଓମ୍‌ , ଗଞ୍ଜା ଲଢ଼େଇ, ଚଉକା ଛକା, ବନ୍ଧନ, କଟକ-ଦ ସିଲଭର ସିଟି, ଆଶିକ୍‌ , ‘ଲେଖିଛି ନାଆଁ ତୋର ଏବଂ ଛାତି ତଳେ ଡିଂ ଡଙ୍ଗ୍‌ ଇତ୍ୟାଦି ଓଡ଼ିଆ ଛବିରେ ଅଭିନୟ କରି ସମ୍ବିତ, ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହେଇ ସାରିଲେଣି ।

ଏହାସହିତ ବର୍ଷା, ଝିଲିକ, ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର, କୋଏଲ ବାନେର୍ଜୀ ଙ୍କ ଭଳି ବହୁ ଜଣାଶୁଣା ନାୟିକାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ପୁଣି ଅନେକ ନବାଗତା ମଧ୍ୟ ସମ୍ବିତଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଆସିସାରିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଓ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ - ମନ ଖାଲି ତତେ ଚାହେଁ

ପଢନ୍ତୁ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେଳ ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ ନୂଆ ପାଦ ଚଲା ଓଭରବ୍ରିଜ୍‌ – ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥ ପକ୍ଷରୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ।

Your email address will not be published. Required fields are marked *