ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ସତ୍ୟ “କ’ଣ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ସନ୍ଦୀପ ଙ୍କ ମା “, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

କିଛିଦିନ ତଳେ ଜଣେ ଯୁବକ ବଲୀଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ନିଜର ମା’ ବୋଲି ଦାବି କରିଥିଲେ।  ଏହା ବଲିଉଡ଼ରେ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ଝଡ଼ । ଏବେ ଏହା ଏକ ନୂଆ ମୋଡ ନେବା ର ଜଣ ପଢିଛି । ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ସନ୍ଦୀପ ନାମକ ଜଣେ ୨୯ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ ଆଣିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ। ୧୯୮୮ରେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଆଇଭିଏଫ ଟେକ୍ନୋଲଜି ଜରିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ସନ୍ଦୀପ କହିଥିଲେ ।

ସନ୍ଦୀପ କୁହନ୍ତି ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ମିସ୍ ୱାଲ୍ଡ଼ ଟାଇଟଲ ଜିତିବାର ୬ ବର୍ଷ ର୍ପୂବରୁ ଅର୍ଥାତ୍ ୧୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଆଇଭିଏଫ ଟେକ୍ନୋଲଜି ଜରିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଲଣ୍ଡନରେ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ ଯଦି ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ସେ ଫସି ପାରନ୍ତି । ପୋଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଐାଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ କରିବା ମାତ୍ରେ ସେ ତୁରନ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ । ତେବେ ଆଉ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସନ୍ଦୀପ ନିଜକୁ ଏଆର ରେହମନଙ୍କ ଶିଷ୍ୟ ବୋଲି ଦାବି କରୁଥିଲେ । ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ ଯଦିି ସେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ, ଏହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ହେବାକୁ ଥିବା ତଦନ୍ତ ଅସଫଳ ହୋଇପାରେ ।

ବିଶାଖାପାଟଣାର ସରକାରୀ ଚିକିତ୍ସାଳୟର ମାନସିକ ରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଗ୍ରାଡ଼ିଓସିଟିରେ ପୀଡ଼ିତ ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଏହିଭଳି  ବ୍ୟବହାର ଦେଖେଇଥାନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ;

ଫିଲ୍ମ ‘ଦଙ୍ଗଲ୍‌’ ଚୀନ୍‌ରେ ନେଲା ଶୀର୍ଷସ୍ଥାନ

ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ସନ୍ଦୀପ ନାମକ ଜଣେ ୨୯ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ ଆଣିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ। - 4.4

88%

ବିଶାଖାପାଟଣାର ସରକାରୀ ଚିକିତ୍ସାଳୟର ମାନସିକ ରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଗ୍ରାଡ଼ିଓସିଟିରେ ପୀଡ଼ିତ ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଏହିଭଳି  ବ୍ୟବହାର ଦେଖେଇଥାନ୍ତି ।  - 4

79%
4.2/5

Very Good!

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ସତ୍ୟ "କ'ଣ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ସନ୍ଦୀପ ଙ୍କ ମା ", ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବ

ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ ଯଦି ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ସେ ଫସି ପାରନ୍ତି । ପୋଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଐାଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ କରିବା ମାତ୍ରେ ସେ ତୁରନ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ । ତେବେ ଆଉ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସନ୍ଦୀପ ନିଜକୁ ଏଆର ରେହମନଙ୍କ ଶିଷ୍ୟ ବୋଲି ଦାବି କରୁଥିଲେ । ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ ଯଦିି ସେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ, ଏହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ହେବାକୁ ଥିବା ତଦନ୍ତ ଅସଫଳ ହୋଇପାରେ ।

4/5 Votes: 1 user

You're not rated yet